banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Konečně bude chodník na Putimskou Vysokou, začne i rekonstrukce plovárny

PÍSEK – Hned dvakrát zabodovalo město při čerpání evropských dotačních prostředků – měla by tak být ještě letos rekonstruovaná městská plovárna a zřízena Galerie dětský svět ve Sladovně. Kromě toho se městu konečně podařilo zahájit stavbu chodníku na Putimskou Vysokou.

 

„Podél silnice povede výškově oddělený chodník, který přispěje k velkému zvýšení bezpečnosti. Jen díky velkému štěstí, se v tom nebezpečném úseku nestala nějaká tragédie,“ řekl starosta Ondřej Veselý.

 Zdenka Jelenová

 

Jaké jsou komplikace při výstavbě chodníku na Putimskou Vysokou? Jak bude vypadat plovárna a co nového se chystá? Zajímá vás, jak vysoké jsou dotační částky? Podrobnosti se dočtete v aktuálním vydání Týdeníku Písecké postřehy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace