Kdy a kam

 • Okolím Písku - pěší výlet

  neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

  Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

 • Literární odpoledne v Heydukově památníku

  neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

  Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Kouzelný víkend pro celou rodinu. Takový zažijete od zítra v Táboře

AKTUALIZOVÁNO - 11.12.2015 08:31

JIŽNÍ ČECHY - Pokud nevíte, jak si užít následující víkend, máme pro vás zajímavý tip na akci, při které se celá rodina jak pobavíte, tak i vyzkoušíte, jak jste na tom ze zručností, fantazií a kreativitou. Neobyčejnou výstavu plnou nápadů, fantazie a originálních výrobků chystá na sobotu 12. a neděli 13. prosince, vždy od devíti ráno do šesti večer, Art Tábor v táborském hotelu Palcát.

Na výstavě se můžete sami přesvědčit, že fantazii se meze nekladou. Čekají vás nové výtvarné techniky, workshopy a dílničky, u kterých můžete vyzkoušet, jak šikovné jsou ty vaše ručičky. Nejen děti si na místě mohou vyrobit originální dárečky. Vaše ratolesti si mohou o víkendu v Palcátu vyzkoušet paličkování, lití cínu nebo si vyrobit hračky a cukrovinky z filcu. Organizátoři vám umožní vyrobit si vlastní svíčku podle své fantazie, která může být kouzelnou ozdobou u štědrovečerního stolu nebo si vytvořit vánoční ozdoby na stromeček. Lektoři vás naučí malovat technikou Dry brush, tedy světoznámou formou, kterou používá malíř Bob Ross. Tato technika se používá i při malování portrétů. O jakou že jde? Dozvíte se o víkendu v Táboře.

Kromě neskutečných zážitků si o víkendu z Palcátu můžete odnést pomůcky a materiály pro domácí tvoření nebo přímo výrobky, které jsou čistě ruční výroby. Nebude chybět ani fotokoutek, kde vám vyhotoví krásné vánoční fotografie.

Pořadatelé mysleli i na doprovodný program, který zajistí děti z Tábora a okolí. Těšit se můžete na folklorní soubor Dubínek, mažoretky Majorettes & Cheerleaders Sezimovo Ústí, taneční školu Yamaha, Orientálky z Chýnova, taneční klub z Malšic, taneční studio S.araH, módní přehlídku a další program.

Nezapomeňte tedy zavítat třeba i s celou rodinou do Palcátu v Táboře už v sobotu a neděli, 12. a 13. prosince vždy od 9 do 18 hodin. Akce se koná pod záštitou místostarostky Olgy Bastlové.

-PI-

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • L. Kolářová 

  Reagovat

   

  S omluvou - opraveno.

  Vloženo 12.12.2015 09:05:35

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  v článku je uváděn datum 12 -13 listopad ...dost zásadní překlep :-)

  Vloženo 12.12.2015 08:11:09

 • Mili 

  Reagovat

   

  9-18 hod so i ne :-)

  Vloženo 11.12.2015 22:22:08

 • Blbej dotaz 

  Reagovat

   

  Tak tedy- je psáno od 9 hodin do 18 hodin a pak od 18 hodin. Co tedy platí- logicky 1. varianta. I když v Táboře to je s logikou....?????

  Vloženo 10.12.2015 16:38:31

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace