Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kreativní dílnička

    pondělí 18.11 18:00 až 21:00 - DDM Netolice

    Kreativní dílnička při které si můžete snadno a jednoduše vyrobit penál, kosmetickou tašku nebo nákupní tašku. Dílnička je vhodná i pro začátečníky.

  • Postavme se na své nohy

    pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

    Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

Zobrazit všechny události
 

Kovářovský festival potěší o víkendu nejen příznivce lidové muziky

KOVÁŘOV - Letos už 21. ročník kovářovského festivalu zve na bohatý program, který začíná již dnes večer. Moravské písně zazní v restauraci kulturního domu v Kovářově od 20 do 23 hodin. Každý si může zazpívat a zabroukat s hosty z moravského souboru z Mistřína.

 

Zábava se pořádně rozjede v sobotu. Dopoledne od 10 hodin začne tradiční jarmark na kovářské návsi a ve 13 hodin tu projdou soubory obcí a předvedou, co umí. Vystoupí například domácí Kovářovan, Doudleban z Doudleb, Libín z Prachatic, Lučina z Úsilného, Bystřina ze Zlivi, Soumrak z Koutů, Malý Furiant z Českých Budějovic či ženský sbor Rezedky z Mistřína a další. Program pro veřejnost skončí v pět odpoledne, pro vedoucí souborů je připraven seminář.

Zábava se ještě v sobotu večer rozjede na přírodním parketu na návsi, kde vystoupí kapela Fantom. Festival pokračuje v neděli od 10 hodin, kdy se v kovářovském kostele Všech svatých chystá krojovaná mše. Odpoledne se soubor z Mistřína přesune do Pivovarského dvoru Zvíkov, kde bude vystupovat od 13 do 15 hodin.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace