Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Krádež vloupáním do sklepní kóje

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

AKTUALIZOVÁNO - 20.10.2013 12:47

TÁBORSKO – Od začátku roku bylo na Táborsku ukradeno už 129 jízdních kol. Přestože se už blíží spíše zima, krádeží bicyklů neubývá. Poslední případ se stal v pátek 18. října, zmizelo další kolo, ale tentokrát v Planá nad Lužnicí.

Minulý týden policisté řešili odcizení bicyklu v Bechyni, potom v Sezimově Ústí a nyní v Plané nad Lužnicí. Krádež se stala někdy během minulého týdne. Zloděj se vloupal do sklepní kóje domu v Příčné ulici v Plané nad Lužnicí. Násilně překonal kovovou petlici dveří, a pak ukradl červenobílé pánské horské jízdní kolo Pells, osazené kotoučovými brzdami. Majitel odhadl svou škodu na deset tisíc korun.
„Jak ukázal i případ z Bechyně, kola většinou okamžitě po činu mizí mimo okres, dokonce i mimo kraj, nejčastěji pak do bazarů nebo na tržiště velkých měst. Jejich dohledání je pak poměrně komplikované,“ dodal tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace