banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Začarovaný les

    pondělí 22.7 10:00 - Protivín, KD

    Loutková pohádka.

  • Kašpárek a prasátko

    pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

    Loutková pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Krasobruslaři hvězdami stříbrného plátna. Diváci byli nadšení

STRAKONICE - Strakoničtí krasobruslaři mají za sebou první exhibiční vystoupení. Lední revue připravili na téma Letem světem mezi hvězdami stříbrného plátna. Hvězdami ale byli především oni sami. A diváci to ocenili.

Trenérka Ivana Andrejičová opět nezklamala. Choreografie byla poutavá, dynamická a bylo vidět, jak strakoničtí krasobruslaři zrají jako víno. První generace krasobruslařů, která stála u zrodu oddílu, odvádí na ledě velmi pěknou práci, ba profesionální, nehledě na to, že vozí domů ze závodů jednu medaili za druhou.

Zimní stadion se na chvíli proměnil v rybník s lodičkou, v níž princ Václav vyznává princezně Helence lásku, přesně podle pohádky Šíleně smutná princezna. Chvíli byl pokojíkem pro celou rodinu Simpsových, chvíli zázezím pro pirátky z Karibiku nebo pro veselou partu zlobra Shreka. O finále se postarali všichni, a to na melodie z muzikálu Pomáda. Trenérka byla na začátku trochu nervózní, ale nemusela. Její svěřenci dali do exhibice všechno a publikum je za to odměnilo. Dění sledovali i rodiče krasobruslařů, kteří fungovali jako asistenti. Pomáhali dětem převlékat kostýmy, které, mimochodem, maminky samy šily. A také napekly spoustu dobrot - sladké je dobré na nervy. 

Fanoušci strakonického krasobruslení se na lední show mohou přijít podívat dnes ještě jednou. Své vystoupení krasobruslaři reprízují pro veřejnost v 17.30 hodin. 

Zítra, v pátek, 31. března, je představení od 10 hodin  určeno pro školy, ale veřejnost je rovněž vítána. A protože byl o exhibici mimořádný zájem, opakuje se ještě v pátek 7. dubna v 9.30 hodin. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace