Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Kulturní invaze Chyšek do Milevska. Nová výstava v Galerii M

MILEVSKO - Lenka Pešičková je učitelka a výtvarnice z Chyšek u Milevska. Před časem ji napadlo, že v Chyškách žije řada tvořivých lidí, a že by se o nich mohli dozvědět víc i v nedalekém Milevsku. Sama se zabývá abstraktní malbou, kolážemi a rezervážemi a když dostala možnost uspořádat v milevské Galerii M výstavu, přizvala Pavla Lívance, který se zaměřuje na dřevěné intarzie a malbu a také mladou fotografku Sabinu Mikotovou. Společná výstava "chyšecké triády" nazvaná Něco víc se za velkého zájmu veřejnosti otevřela ve čtvrtek 4. srpna navečer.

 

O hudební program se postaralo duo Celestýna Vaverková se Zdeňkem Zázvůrkem. Víc s vystavujícími autory přinesou Milevské noviny. 

Výstavu lze v navštívit vždy v úterý a ve čtvrtek od 9 do 11.30 a od 12.30 do 17 hodin, ve středu a v pátek od 9 do 11.30 a od 12.30 do 16 hodin, o prázdninách i v sobotu a v neděli odpoledne od 13 do 16 hodin. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace