Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Loupež za bílého dne. Opilec přepadl starší manžele

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Dramatické chvíle zažil starší manželský pár, který se v sobotu 10. ledna procházel ulicemi krajského města. V Krajinské ulici k ženě zezadu přistoupil muž, chytil ji za bundu a začal s ní cloumat. Sprostě jí nadával a požadoval, aby mu dala svou tašku. Ženě se podařilo vytrhnout a spolu s manželem začala před pachatelem ustupovat. Jenže ten v útoku pokračoval. Šel proti nim a dál jim nadával. Konfliktu si všiml kolemjdoucí muž, neváhal a zakročil. Pachatele odehnal pryč. Mezitím na místo dorazili i policisté. Ti pachatele během krátké chvíle dopadli.

 

„Jde o čtyřiačtyřicetiletého muže z Jindřichohradecka. Policisté mu naměřili víc než 2,9 promile alkoholu v dechu. Eskortovali ho na záchytku. Případ si převzali českobudějovičtí kriminalisté, kteří pachatele obvinili z trestného činu loupeže. Stíhání je vedeno na svobodě,“ sdělila tisková policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace