Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Lupič má zřejmě smůlu. Zachytila ho průmyslová kamera

Snímek z průmyslové kamery. , Autor: Policie ČR

Snímek z průmyslové kamery.     Autor: Policie ČR

KAPLICE – Policisté pátrají po pachateli loupežného přepadení, ke kterému došlo v sobotu 29. června. Do nonstop herna baru v ulici Omlenická vstoupil bez jakéhokoli maskování muž. V ruce držel nůž a se slovy „dej sem peníze, máš na to deset vteřin, nic ti neudělám“, donutil obsluhující ženu k vydání finanční hotovosti. Ta činila několik tisíc korun. K újmě na zdraví obsluhy naštěstí nedošlo.

Dle získaného popisu se jednalo o muže světlé pleti, ve věku přibližně dvaceti až třiceti let, hubené, asi 175 až 180 centimetrů vysoké postavy. Pachatel měl světle hnědé krátce střižené vlasy s kouty, lehký porost světlých krátkých vousů a kulatější obličej. Oblečen byl do světle modrých riflových kalhot klasického střihu, bílo-šedé mikiny nebo bundy s kapucí a zapínáním na zip s čtvercovým vzorem (tmavé kostky), na nohou měl světlé sportovní boty, na zádech měl středně velký sportovní batoh šedomodré barvy. Hovořil česky s přízvukem.

Policistům se podařilo zajistit záznam z průmyslové kamery. Pokud je vám osoba na záznamu povědomá nebo muže dokonce znáte, obraťte se na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo volejte linku 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace