Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Meteor rozebral Chyšky. Scheufler se raduje z hattricku

TÁBOR - Táborský Meteor se v minulém kole dostal zpět na čelo tabulky a zdá se, že na něj už nikoho nepustí. Před svými fanoušky dal v zápase proti Chyškám jasně najevo, kdo je v Čekanicích pánem. Osmigólová nálož začala už v 6. minutě a během čtvrthodinky bylo po zápase. Meteor poctivě rozdělil góly do obou poločasů a nulu zkazil Šedivému jen Prášek z penalty.

 

Poslední góly patřily Martinu Scheuflerovi, který se dočkal čistého hattricku během třiceti minut. „Skóre neodpovídá, Chyšky byly celej zápas lepší,“ ozvalo se do rozhovoru se střelcem hattricku z realizačního týmu hostů. Nutno dodat, že s širokým úsměvem. Meteor vyhrál 8:1 a chystá se na cestu pro povinné vítězství do Záhoří.

FK Meteor Tábor – FC Chyšky 8:1 (4:1), branky: 56., 78. a 86. Scheufler, 6. a 52. Včelák, 14. a 37. Pípal, 10. Fiala – 31. Prášek (z pen.), rozhodčí Slepička – Ovčáček, Jůza, ŽK (2-2): Bartáček, Fiala - Brož, Souček, 60 diváků.

Ve středu v Táborsku si přečtete, že trenér Meteoru Martin Štica zhodnotil výkon střelce tří branek Martina Scheuflera přece jen neobvykle. A jak vidí trenér Meteoru boj o celkové prvenství?

Střelec hattricku Martin Scheufler zhodnotí také výkon soupeře a prozradí, který z jeho tří gólů byl nejhezčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace