banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Mileniem již tradičně pulzovala současná elektronická hudba

  DJ Pixie , Autor: Dominika Volčková

DJ Pixie     Autor: Dominika Volčková

TÁBOR - Jen co táborský klub Milenium otevřel po vánočních svátcích své brány, nalákal přes tisíc lidí. Od osmé hodiny večerní se na druhý Boží hod vánoční konala další z akcí populární série Welcome to the jungle.

 Jungle se těší u mladého publika veliké oblibě, jelikož se na rozdíl od klasických hudebních akcí soustřeďuje pouze na elektronickou taneční hudbu, konkrétně drum and bass, známější pod zkráceným názvem dnb. Co dělá táborskou akci ještě oblíbenější, jsou zahraniční umělci, kteří zde často vystupují. Předchozí Jungle, která se konala 30. října, lákala na plakátech světoznámým britským producentem INSIDE INFO, 29. května roztančila Tábor ruská skupina Teddy Killerz.

Přestože se nejnovější Jungle soustředila ryze na domácí scénu, i tak Milenium doslova praskalo ve švech. Hlavní hvězdou večera byl tuzemský úspěšný DJ a producent Forbidden Society, který dokázal prorazit i v zahraničních klubech po celé Evropě a jeho hudební vydavatelství Forbidden Society Recording letos oslavilo již páté narozeniny. Další českou hvězdou, která roztančila v rytmech dnb táborská prkna, byl bavič DJ Pixie, jehož sláva v české kotlině rapidně stoupá. Nesmíme ale zapomenout ani na další české umělce, kteří hlavním hvězdám večera zdatně sekundovali. DJ N:Force zahrál na trochu drsnější strunu, tzv. neuro dnb a nechyběli ani DJ’s z táborské skupiny Soundpolis, kteří akce Welcome to the jungle spolu s klubem Milenium pořádají. Kromě hlavní Dnb stage byla připravena i druhá, na které se hrál mix dalších elektronických stylů včetně klasického techna. Tančilo se celou noc až do pěti hodin ráno.

Ani poslední Jungle své předchůdkyně nezahanbila a všichni se již těší na další taneční akci, která sice ještě nezná svůj přesný termín, očekáváme ji ale někdy na jaře 2016. Možná, že tentokrát znovu dorazí zajímavý zahraniční host.

Dominika Volčková

 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace