Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Bernartice od Blatné dostaly lekci z produktivity

BERNARTICE – V nedělním utkání třetího kola se střely dva manšafty, které okupují horní patra tabulky, ani jeden tým ale nebyl kompletní. Hostům chyběli mimo jiné Nový a Říha, kterého čeká operace menisku, jen na tribuně zůstal i bernartický špílmachr Kloboučník. A jeho absence byla pořádně citelná. Domácí záložní řadě chyběl potřebný klid, a tak byli od počátku aktivnější a pohyblivější Blatenští. Na první branku Mišiaka sice ještě kanonýr Rakovan odpověděl, ale svěřenci kouče Čadka přidali do přestávky ještě jeden gól. Druhý poločas, který začali lépe Bernartičtí, se hrál bez dvou mužů v poli, na konci toho prvního totiž byli vyloučeni po vzájemné strkanici Daniel Homola a Hrubý. Domácí ale svůj razantnější nástup nezužitkovali a naopak inkasovali v rychlém sledu další dvě branky, které definitivně zlomily jejich odpor. V závěru už Rakovan svou druhou brankou pouze zkorigoval nepříznivý stav. Pro Bernartické je možná porážka o tři branky až příliš krutá, ale musejí se vrátit zpátky na zem a navázat především na dřívější zápasy. Šanci budou mít v sobotu ve Vimperku. Druhá Blatná, která po výhře přeskočila svého nedělního soka v tabulce, přivítá ve stejný den Mirovice. Úspěšnou premiéru si v Bernarticích odbyl Jiří Prokeš, který doplnil blatenský realizační tým a stal se trenérem gólmanů.

• TJ Sokol Bernartice – TJ Blatná 2:5 (1:2). Branky: 24., 85. Rakovan – 12., 75. Mišiak, 38., 60. Petrášek, 68. Peleška.

Více informací včetně hodnocení obou trenérů přineseme ve středečních novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace