Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Minipárty s Karlem Šípem

    Čtvrtek 20.2 19:00 - Milevsko, KD

  • Senioři v bezpečí i v dopravě

    Čtvrtek 20.2 16:00 - Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec

    Beseda s Mgr. Hanou Millerovou a Václavem Kovářem.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Božetice byly blízko skalpu favorita. Hradiště si nakonec odvezlo aspoň bod

BOŽETICE – Těžký úkol stál před fotbalisty Božetic, kteří přivítali v domácím utkání předehrávaného 14. kola nejnižší krajské soutěže rozjeté Hradiště. Hosté z Písku, kteří neztratili v posledních čtyřech zápasech ani bod, ale byli v první půli jen stínem nebezpečného soupeře, který v posledních týdnech naháněl strach. Úvodní dějství bylo svižné a bojovné, ale také oboustranně dost nepřesné, šancí bylo jen poskrovnu, takže se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Naopak po přestávce už se s góly roztrhl pytel. Božetice dvakrát vedly a měly nakročeno ke skalpu favorita, ale Hradiště dokázalo pokaždé vyrovnat, takže se nakonec body po zásluze dělily a na dokopnou nešlo ani jedno z mužstev s hlavami dolů.

TJ Božetice – TJ Hradiště 2:2 (0:0). Branky: 48. Josef Fara, 65. Čanda – 58. a 80. (pen.) Blažek. Rozhodčí: Pravda – Landík, P. Hadáček. ŽK: 2–2 (Tollinger, P. Stejskal – Blažek, L. Pichlík). Přihlíželo 70 diváků.

Hosté po čtyřech výhrách klopýtli, ale přesto natáhli svou šňůru bez porážky na osm zápasů a po tragickém vstupu do sezony nakonec přezimují pátí. Božetice na závěr kalendářního roku potvrdily, že se na jejich hřišti skoro nevyhrává. Na svém kontě mají 16 bodů, z toho 14 získaly právě doma. Svěřenci kouče Zemana, většinou stále hrajícího, přezimují sedmí tři body za svým sobotním soupeřem.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace