Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Bývalá vyhlášená restaurace Pivec je v Milevsku znovu otevřena. Občerstvení se už nedočkáte ale …

MILEVSKO - Podzim se nezadržitelně blíží, je tedy nejvyšší čas přichystat své peřinky pro chladné večery. Léty osvědčeným materiálem je husí peří. Ať už doma péřové lůžkoviny používáte či nikoli, v obou případech jistě oceníte informaci, že ve městě je nově otevřena firemní prodejna firmy Mareš. Můžete zde zakoupit nové péřové přikrývky a polštáře pro dospělé i děti. Pro ty z vás, kteří už péřové lůžkoviny mají dávno doma, nabízí tato firma též službu renovace vašich péřových výrobků, při které je peří profesionálně vyčištěno a zašito do sypku (povlak) z nové látky. Peří je zároveň provzdušněno, čímž je navrácen používáním ztrácený objem. Zakázky jsme byli zvyklí donedávna zadávat v Milevsku na Tyršově náměstí, nyní je prodejna přestěhována „do města.“ Jaký byl při návštěvě náš první dojem?

Interiér nás překvapil

Nově otevřenou prodejnu, která je v Riegrově ulici v Milevsku, jsme navštívili minulý týden, bezprostředně po jejím otevření. Na první pohled nás na zdech upoutaly fresky, které zůstaly zachovány z doby, kdy zde byla provozována restaurace „Pivec.“ Pozitivní dojem ze zdařilé rekonstrukce podpořily dekorační prvky a nábytek ve stylu francouzské „provence.“

Posuďte sami…

Zajímali jsme se pochopitelně nejen o interiér, ale také o nabídku. „Kvalita od firmy Mareš“ není pouhým klišé, ale základní prioritou. Vždyť která jiná firma vybírá způsob čištění podle stavu peří, individuálně pro každou zakázku? Jen díky tomu je čištění účinné a zároveň šetrné. Velký důraz zde kladou také na závěrečné ušití dek a polštářů. Dle vašeho přání ušijí výrobky požadovaných rozměrů i množství náplně.

Originál od firmy Mareš

Z nových péřových výrobků nás na prodejně zaujal péřový bederní pás, který působí preventivně proti prochladnutí bederní oblasti a přináší úlevu při bolestech zad. Jeho hlavní předností je, jak nám bylo vysvětleno, že má univerzální velikost a pratelný povlak. Při chladnějších ránech a večerech jej ocení nejeden zahrádkář, rybář či myslivec.

Benefity pro zákazníky

Jako milé pozvání k návštěvě této nové prodejny jsou připraveny akční cenové nabídky. Nové péřové výrobky jsou od 16. 9. do 30. 9. 2015 zlevněny o 10%. Zajímavé ceny jsou připraveny také pro zájemce o renovace péřových dek a polštářů. Navíc všichni, kdo si do 31. 3. 2016 zakoupí jakýkoli nový, nebo nechají zrenovovat starší péřový výrobek, budou automaticky zařazeni do slosování o poukazy na dovolenou dle vlastního výběru v celkové hodnotě 45 000 Kč!

Co dodat závěrem? Snad jen, ať se při návštěvě této nové prodejny přesvědčíte na vlastní oči. Vlastně raději rovnou vezměte své staré peřiny a polštáře s sebou. Zaparkovat můžete na parkovišti přímo naproti prodejně. Otevírací doba je popá 8.3012:00, 12.3017.00.

www.peri-mares.cz, bezplatná infolinka 800 100 488

-pr-

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • L. Kolářová 

  Reagovat

   

  Měl. Už je to napraveno. Díky.

  Vloženo 16.9.2015 13:58:51

 • Petr 

  Reagovat

   

  Neměl by být článek označen jako Placená inzerce?

  Vloženo 16.9.2015 13:53:58

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace