Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Holubářský ples

  pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

  K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

 • Ples sportovců 2020

  pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Co vám v Milevsku chybí? Dnes bude beseda U Itala

MILEVSKO - Místní organizace Strany Právo Občanů vstupuje do dialogu s veřejností dnešní besedou na téma Co vám v Milevsku chybí a co chcete zlepšit? V milevské kavárně U Itala pořádá dnes od 15 hodin besedu pro maminky s dětmi a nejen pro ně.

 

Strana Práv Občanů zůstala po minulých komunálních volbách bez zastupitelského mandátu, ale má své zástupce v komisích města. Bude zajímavé sledovat, zda na aktivitu opoziční strany zareagují účastí na besedě i někteří zastupitelé města, aby si vyslechli, co pálí třeba právě maminky s dětmi.  

Diskuse k článku - 5 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Ital 

  Reagovat

   

  Nemělo by větší význam diskutovat na relevantním fóru (zastupitelstvo ...)
  a neztrácet čas na seberealizačním představení člověka,který je
  v Milevsku obecně znám?

  Vloženo 15.1.2016 11:04:34

  • Marta 

   Reagovat

    

   Bohužel , já ho neznám ;) Ale ať se o něm říká co chce on jediný se chytil . Jiní politici dělají mrtvé brouky. Takže toto dnes berte jako možnost se domluvit co příště , kde se sejít , co podniknout.

   Vloženo 15.1.2016 11:10:58

 • Marta 

  Reagovat

   

  Byla bych moc ráda, kdyby přišel někdo z radních, ale mám velké obavy, že dorazí jen zástupce SPO . Nejsem organizátor této akce, je jen uskutečněna na základě článku v MN. Ale jdu tam a doufám, že přijde více lidí co mají nějaké to své co jim zde v Milevsku chybí. Jdeme tam diskutovat o tom, že zde chybí jesle, hřiště pro úplně ty nejmenší co se právě naučili chodit, krytá pískoviště, místo pro potkávání se novopečených maminek s maminkami co mohou poradit, plavání pro maličké děti, ale i lékárna na telefonu či dětští lékařští specialisté . A opravdu bych U Itala dnes ráda viděla i pana starostu Radostu, pana Procházku ( i když má teď jistě hodně práce s maškarami ) někoho z životního prostředí atd.

  Vloženo 15.1.2016 10:31:26

  • boženka 

   Reagovat

    

   Já bych tam ráda viděla také pana Kolihu, přijde?

   Vloženo 15.1.2016 12:02:48

   • Ital 

    Reagovat

     

    Určitě. Možná přijde i kouzelník.

    Vloženo 15.1.2016 17:24:51

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace