Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Další tragédie na jihočeských silnicích. Smrt motorkáře vyšetřují policisté. Žádají veřejnost o pomoc

STRAKONICKO - Krátce před třetí hodinou odpolední v sobotu 27. května zahájili policisté vyšetřování další tragédie, která se stala na jihočeských silnicích. V příkopu silnice u obce Škůdra, zhruba 400 metrů od obce ve směru na Tažovice, byl nalezen motorkář bez známek života, zavalený crossovým motocyklem Suzuki. Přivolaný lékař už bohužel mohl pouze konstatovat smrt.

V mrtvém motorkáři byl policisty ztotožněn místní muž středního věku, který se údajně krátce po poledni vydal na projížďku. Jako jedna z nejpravděpodobnějších příčin se prozatím jeví havárie. K objasnění všech možných příčin, byla u zemřelého nařízena soudní pitva.

Policisté žádají každého, zejména místní obyvatele nebo řidiče, kteří po silnici mezi obcemi Škůdra a Tažovice projížděli a mohli by k okolnostem jízdy motorkáře středního věku jedoucího na crossovém motocyklu Suzuki, který mohl jet nejen po zpevněných komunikacích ale zřejmě i volným terénem podat jakékoli informace aby se přihlásili strakonickým dopravním policistům buď na jejich strakonické služebně v ulici Na Ohradě anebo  telefonicky na číslech 974 237 250 nebo 974 237 111 nebo cestou bezplatné tísňové linky 158.

Tento motorkář se tento týden stal již třetí obětí dopravních událostí na jihočeských silnicích. Od začátku roku policisté bohužel evidují už třináct tragických dopravních nehod, které si vyžádaly patnáct lidských životů. POlicisté znovu nabádají  všechny řidiče, zejména motorkáře a cyklisty, aby důsledně dodržovali všechna pravidla bezpečnosti silničního provozu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace