Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Florbal: Milevský Došwich kraloval i v Bernarticích

MILEVSKO – Mladší žáci florbalového oddílu FBC Došwich Milevsko sehráli desátý turnaj letošní sezony v nedalekých Bernarticích, kde hraje své domácí turnaje klub FbC Býci Týn nad Vltavou. Milevšťáci to tak měli do dějiště klání paradoxně blíž než domácí celek. A na atmosféře to bylo znát, dorazili totiž především příznivci Došwihu, kteří vytvořili perfektní kulisu.

 

V soutěžích elévů a právě mladších žáků se na krajské úrovni nepočítá celková tabulka ani kanadské bodování soutěže, hráči jsou tak motivováni jen úspěchy na těchto jednotlivých turnajích. A nutno podotknout, že Došwihákům letos motivace rozhodně nechybí. Mladší žáci totiž zaznamenávají pod vedením trenérské dvojice Dolejš – Strouhal jedno prvenství za druhým, výjimkou nebyl ani sobotní turnaj v Bernarticích.

Jaké výsledky Milevšťáci zaznamenali, jak probíhal rozhodující zápas s Táborem nebo proč z tohoto utkání odstoupil kapitán Václav Strouhal? Všechny informace naleznete ve středečních novinách. Nyní nabízíme fotoreportáž!

 

Pavel Pubal

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace