Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hypnotizér Jakub Kroulík

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

  • Mentalista

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Hokej: Milevští mladší žáci ubojovali vítězství nad budějovickými Lvy

MILEVSKO – Druhou listopadovou sobotu sehráli další utkání Plzeňsko-jihočeské ligy žáků pouze milevští mladší žáci proti budějovickým Lvům, zápas starších žáků byl přeložen na čtvrtek 14. listopadu. Jeden z favoritů soutěže měl zejména v první polovině utkání převahu, ale vytvořil si pouze dvoubrankový náskok, když často narážel na velmi dobře chytající budějovickou brankářku Hořínkovou. Ve druhé polovině, kdy už za hosty chytal Štangl, se zápas ještě více zdramatizoval. Lvi z krajského města totiž dokázali dvakrát snížit na rozdíl jediné branky (1:2 a 2:3), ale Milevšťáci nakonec nejtěsnější vítězství uhájili.

Nadcházející víkend čeká oba žákovské týmy HC Milevsko 2010 náročné dvojkolo – v sobotu hrají ve Veselí nad Lužnicí a o den později přivítají Plzeň (mladší 9.45, starší 11.45 hodin). Zejména starší žáky tak čeká těžký program, spolu s dohrávkou sehrají tři zápasy ve čtyřech dnech.

Mladší žáci – sobota 9. listopadu
Milevsko – Lvi České Budějovice 3:2 (2:0, 0:0, 1:2). Branky a nahrávky: 13. J. Podrabský (M. Bouška, A. Suchan), 16. A. Suchan (Kolář, Vrzal), 51. Vrzal (J. Podrabský, Hlavín) – 42. Trousil (Dvořák), 56. Hečko (Kelner).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace