Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Myslivecký ples

  sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

  K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

 • Retro disco s Milošem Zemanem

  sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Hokej: Vedení Milevska došla trpělivost, přišly první změny

Bedřich Rybák. , Autor: Pavel Pubal

Bedřich Rybák.     Autor: Pavel Pubal

MILEVSKO – Hokejový klub HC Milevsko 2010 zareagoval na špatné domácí výsledky z poslední doby, které se pochopitelně nelíbily fanouškům ani sponzorům, a hned po prohře s Veselím nad Lužnicí svolal mimořádnou schůzi výboru, kde bylo jednohlasně rozhodnuto o několika opatřeních. „Výbor se shodl na tom, že problémem A týmu je především nekázeň jednotlivých hráčů. Přesto jsme se rozhodli posílit i trenérskou lavičku, mou osobou byl jmenován a výborem schválen Bedřich Rybák, který se stává rovnocenným trenérem po boku dosavadního kouče Luboše Krupky. Oba mají stejné pravomoce s platností od 5. listopadu,“ konstatoval šéf milevského hokeje Karel Reiniš. „Doufám, že nám tato změna pomůže, protože Bedřich je hokejový ras, který by kluky mohl postavit do latě. Já mu věřím a doufám, že se odrazíme do vyšších pater tabulky. Potřebovali bychom se dostat aspoň na nějaké páté místo,“ neskrývá očekávání.

 

Zůstal veterán Michal Štych hrajícím asistentem? Koho si hráči zvolili za svého kapitána? Jak se Bedřich Rybák těší na návrat k trénování? A na čem podle něho musí celý tým zapracovat? To vše a mnohem více naleznete v zítřejších Milevských novinách!

Diskuse k článku - 42 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2 3 4  | Starší příspěvky »
 • Ludva Ž. 

  Reagovat

   

  nejvíc tu křičí ti, co nikdy pro hokej nic neudělají, to je obehraná písnička mnoha let zpět

  fronta na lidi do vedení hokeje se nestojí

  můžete být rádi, že máte někoho, kdo to táhne dál, až odejde Reiniš a Rybák, už to bude opravdu jen na ten florbal

  Vloženo 13.11.2015 13:45:21

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Rybák si sedí na penězích, tak proč by odcházel ? :) Mluví se o tom, že navíc pobírá důchody, takže má docela fajn život... a přecejenom je méně problémů hrát v kraji, než ve druhé lize.. Tak na co se rvát o postup, když by to bylo víc starostí. To i ty Božky hráli v tom kraji dřív, a to je smutný ..

  Vloženo 12.11.2015 14:27:34

  • J.K. 

   Reagovat

    

   Vzpomeňte si, jak vypadalo zázemí hokejistů před nástupem Karla a jak vypadá dnes. Všude čisto, nikde smrad. A mnoho dalších dobrých věcí. Že to klukům nejde není vina ani Karla ani pana Rybáka. Chyba se musí hledat jinde. Možná jde spíš o chuť vyhrávat a dát tomu celé srdce.

   Vloženo 12.11.2015 16:42:38

  • Petr 

   Reagovat

    

   A proč hrát o postup? Proč do toho cpát peníze když na hokej už nikdo nechodí a mládež má (maximálně) srovnatelné výsledky jako ostatní města, co hrají krajský přebor?
   Tady se pořád žehrá co se tady hrálo v minulosti ale ZVVZ je už finančně úplně někde jinde a co zůstalo dluhů po Suchánkovi (=hrálo se nad poměry) snad pamatuje každý.

   Vloženo 12.11.2015 16:43:38

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    vsadím se, že když by se hrálo o postup, tak by tu byla průměrná návštěvnost kolem 600 diváků. V době kdy jsme hráli špičku druhé ligy, byla průměrná návštěvnost kolem 800 .. na play off chodilo 2000 diváků. Na výjezd na baráž přijelo 1000 do Tábora. Škoda mohli jsme to hrát doma před vyprodaným zimákem, byl by to svátek . Bohužel rada města se tak rozhodla. Přitom dvouma vyprodanýma baražovýma utkáníma se mohl dluh zaplatit. Proč to město nenechalo odehrát doma? .. proč si nechtělo udělat reklamu? .. tehdy mělo o prodej první ligy zájem několik zájemců.. v případě postupu by se první liga prodala, a mohlo se jet dál. Jenže to v Milevsku něchtělo. Přece tu nemohl mít úspěch člověk z Budějovic. Hodili klacek pod nohy vlastnímu týmu!!!.. Milevčáci by to v životě nedokázali hrát špičku druhé ligy. PROSTĚ ZÁVIDĚLI ÚSPĚCH a proto rozpustili led den před finále druhé ligy! ... POŘÁD MELETE JAK TU BYLI DRAZÍ HRÁČI, ALE ŽE POSLEDNÍ ROK HRÁLI TÉMĚŘ ZADARMO, o tom nikdo nenapíše. Byla tu výborná parta. A pořád nemelte Suchánek, když v tu dobu byl ve vedení Hadáček. Zajímavé že s tím ledem se to podobné stalo i u HC MILEVSKO 2010, a tehdy jim město překvapivě led ponechalo o pár týdnů déle.

    Vloženo 12.11.2015 17:42:16

    • anonymní čtenář 

     Reagovat

      

     Jinak tou otázkou proč hrát o postup? jste si docela udělal ostudu. Když něco dělám, chci nejlepší výsledky. Mám ambice.. opravdu chcete hrát spodek kraje?. Pak tedy nebrečte, že nechodí diváci.. ono je to přesně o tom.. žádné ambice, žádné výsledky, žádní diváci. ZVVZ na tom není finančně dobře a přitom cpe miliony do USK PRAHA A HC OCELÁŘI TŘINEC .. a proč ? protože hrají kvalitní soutěže. A já osobně bych panu Rybákovi taky neplatil za takovou bídu co hrají.. a vůbec se nedivím, že odchází sponzoři :)

     Vloženo 12.11.2015 17:50:02

     • Reiniš Karel st. 

      Reagovat

       

      Nerad reaguji na anonymní komenty, ale nedá mi to ...ZVVZ je v soukr.rukou a podpora je jasná , kde má pán...příbuzenstvo, ale stejně HC je ZVVZ dostatečně pro krajskou soutěž obdarováno, nepostřehl jsem , že by markantně ubylo sponzorů, to na vysvětlení .Loňské 7, místo není spodek , ale střed soutěže a věřím , že letos na tom budeme lépe.Nechci anonymní rady , přijďte pomoci , ve Výboru HC je míst dostatek a již jsem též vysloužilec , má " "prezidenská" židle s nulovou mzdou či odměnou je k mání , budu jen rád , že budu mít komu předat veslo ...za mne jsme nespadli , za mne se nic nezničilo a nerozpadlo , ba naopak , pro děvčata je tady " kraso" , což byla i má práce...nechci se tady vzpovídat, nemám proč ...ale zajděte, či mne někde vyhledejte a každá dobrá rada , zlatem nezaplacená. Ale kruci již si zvykněte , že Milevsko bude zatím hrát kraj.A nyní anonymně do mně...

      Vloženo 12.11.2015 18:23:07

      • Reiniš Karel st. 

       Reagovat

        

       OMLOUVÁM SE SAMÉ CHYBY...

       Vloženo 12.11.2015 18:32:28

    • J.K. 

     Reagovat

      

     Dojdi poděkovat Heroutovi a Polaneckýmu. Eto bylo jejich dělo. Ale máš pravdu ve všem, cos napsal.

     Vloženo 12.11.2015 18:37:40

     • anonymní čtenář 

      Reagovat

       

      Děkuji. Je mi to jasné. Největší vrchol byl tehdy, když se poté přijel Herout podívat na barážové utkání. To bylo na přesdržku... Kluci dřeli celou sezonu zadarmo (ať vedení bylo jakékoliv) a oni jim pak před finále rozpustili led. Lidi, co dřív chodili na hokej do Milevska, dnes jezdí do Tábora, koukat na kvalitní hokej. Jinak pane Reiniš... To musí být krásné prohlášení pro fanoušky, pro sponzory. Přijďte se na nás podívat, přijďe nás podpořit, my nemáme žádné cíle, nechceme postoupit, chceme dál patlat střed kraje.Je zajímavé, že dřív, ještě před Suchánkem a Hádáčkem,ta druhá liga šla hrát. Krize, krize, krize.. ta je všude, ve všech městech, ale koukněte se, jak se postavilo na nohy z kraje Vrchlabí, to samé Trutnov. Stalo se jim něco podobného. Jak v Řisutech hrají špičku druhé ligy, už několik let, a člověk by si řekl, že na to vesnice nebude mít. Jinak Vaše prohlášení, o tom abychom přišli do rady. A k čemu to bude? když ostatní k ničemu nepustíte, jen shánět peníze. Ovšem, aby za vás daný příchozí člověk dělal razantnější změny, to ruku na srdce, je u Vás nereálné. Jinak není juniorka, není dorost, nebylo by možné dát rozpočet klubu na stránky? aby se nám všem udělalo jasno

      Vloženo 12.11.2015 19:21:08

      • anonymní čtenář 

       Reagovat

        

       myslím platy, plus odměny.. a to jak hráčům, trenérům, případně co kolik stojí atd. Docela by to lidi zajímalo, a třeba by se tím všechno vyřešilo, to o čem tu diskutujeme.

       Vloženo 12.11.2015 19:23:07

       • anonymní čtenář 

        Reagovat

         

        jinak ještě jeden názor. Absolutně, ale absolutně nevyužíváte toho, že milevští odchovanci hrají vyšší soutěže... Polata, Švec, Tomečkové, Honzík, Jank, Mrázek... je to proto, že tyto hráče vychoval ještě ten starý klub, nebo proč? .. nebo se tito hráči nechtějí hlásit k tomuto klubu? ani bych se nedivil.. ona to vlastně není historie tohoto klubu, ale předchozího HC ZVVZ Milevsko... ale myslím, že by si zasloužili, aby byli někde jmenováni.

        Vloženo 12.11.2015 19:28:32

        • Reiniš Karel st. 

         Reagovat

          

         Anonyme , máš pravdu ...přijď cíle jsou jasné , asi nečteš " patlat" , dle tebe se v kraji ...a můžeš opravdu to po mne převzít , jen , jak dokončím tuto sezonu...cíl od začátku pro letošek či tuto sezonu do play ...max. za 4 místa a to byl můj slib , jak sponzorům , tak všem ...ale opravdu , přijď ukáži Ti či Vám celé účetnictví, které já , ani p.Rybák nevedem , odborná Fy.z Prahy a můžeš jít do toho a již na těchto stránkách na více reagovat nebudu ! Zajdi či mne najdi , můžeme pohovořit.

         Vloženo 12.11.2015 19:50:04

         • anonymní čtenář 

          Reagovat

           

          a proč se to nemůže dát na stránky? .. :) alespoň odměny zaměstnancům a hráčům. Fanoušci platí vstupné, tak by měli vědět, co sponzorují :) .. a fórum na ofic. stránkách bude nadále uzavřené?.. jak za minulého režimu... nikdo nesmí nic říct... ano teoreticky žijeme ve světě, kde vládne svoboda slova. Dokud se chválí, je to v pořádku, když přijde kritika, ruší se fórum. Nicméně, jsem rád že alespoň reagujete, toho si cením. Vážím si toho, že sháníte peníze, to je obdivuhodné a ještě zadarmo. Ale pan Rybák prostě NE! Ten využívá akorát vašich sehnaných peněz... také už nebudu více psát, odpovědí na ''Vaší kvalitní práci'', je počet diváků na zimáku. U mě hokej v Milevsku už dávno skončil, a není to kvůli tomu že se hraje kraj, ale kvůli tomu, jak se to vede. Opravdu, jeďte do Tábora, či Písku, a zeptejte se tam, jak se dělá hokej. hezký večer

          Vloženo 12.11.2015 20:13:39

 • Vlado 

  Reagovat

   

  Tak tímto jste to zabili totálně... pan Rybák může být možná fajn jako člověk v osobním životě, ale do hokeje v Milevsku už by se neměl montovat a měl by sám dobrovolně skončit...což se ale bohužel nestane...úpadek je vidět opravdu hlavně od doby co se zde začal do hokeje angažovat...měl by se tu toho ujmout konečně někdo opravdu schopný...souhlasím s názory, že se se dnes do popředí dostává už více florbal a to nemyslím jen zde v Milevsku, ale celkově začíná být florbal velmi oblíbený a sledovaný sport a v Milevsku si zatím vede parádně...pan Dolejš odvádí svou práci parádně a fandím mu i do budoucna, protože zatím si jeho svěřenci vedou skvěle a rok od roku se hlásí na florbal v Milevsku více zájemců...

  Vloženo 11.11.2015 22:34:37

 • karel 

  Reagovat

   

  Přispěvěk byl skryt administrátorem, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků!

  Vloženo 11.11.2015 22:08:05

 • Petr 

  Reagovat

   

  Dokud nevyhodí Matějku s Havranem, kteří klukům kazí každý zápas, tak to může klidně trénovat Mike Keenan a bude to jedno.

  Vloženo 11.11.2015 12:50:10

« Novější příspěvky 1 2 3 4  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace