Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Hostínské divadelní léto zve na koncert Evy Pilarové a vystoupení řady umělců

HOSTÍN U KOVÁŘOVA – Malebná osada Hostín u Kovářova bude i letos v létě plná umělců. Od čtvrtka 6. do neděle 9. srpna se bude konat už popáté tradiční divadelní přehlídka s názvem Hostínské divadelní léto.

 

Před pěti lety dostal Václav Bláha, inspicient činohry Národního divadla, skvělý nápad. Napadlo ho uspořádat profesionální divadlo v přírodě, v úchvatném prostředí malebné osady Hostín u Kovářova.  Dnes je už přehlídka Hostínské divadelní léto pojmem a je známá široko daleko v okruhu okresů Příbram, Tábor, Písek a mnoha dalších jihočeských regionů.  Pod známým divadelním stanem vystupovali již Marta Kubišová, Petra Janů, Václav Neckář, Lenka Filipová s dcerou. Letos zavítá do Hostína další legenda českého popu. Těšit se můžete na Evu Pilarovou.  Ze známých herců se v Hostíně již představili herci Josef Somr, Jan Hartl, Blanka Bohdanová, Pavel Kříž, Jitka Smutná, Otakar Brousek mladší, Petr Štěpánek, Miriam Kantorková, Ivana Andrlová, Pavel Zedníček, Jana Paulová, Chantal Poullain a spousta dalších. Od pátku 7. srpna se můžete těšit na odpolední i večerní divadelní přestavení.  Prostor dostanou vedle profesionálních pražských souborů i kvalitní amatérské divadelní spolky. V neděli 9. srpna hrají v Hostíně i pro nejmenší diváky. Pokud se chcete skvěle pobavit, neváhejte a zavítejte do Hostína. Jelikož jsou řady k sezení číslované, doporučujeme vstupenky zakoupit co nejdříve, neboť čím dříve lístky zakoupíte, tím lepší výhled budete mít.

Program Pátého ročníku Hostínského divadelního léta:

Koncert Evy Pilarové – čtvrtek, 6. srpna od 19:30 hodin.

Viktorie Hradská - COMMEDIA FINITA, pátek, 7. srpna 2015, od 14:00 hod., Divadlo na Vísce Hořovice, hrají: Kateřina Hasmanová,  Helena Kreisingerová.

Ray Cooney - Rodina je základ státu, Agentura Mithea, pátek, 7. srpna 2015, od 19:30 hod., hrají: Miroslav Etzler, Vanda Hybnerová, Petr Motloch, Sabina Laurinová, Richard Trsťan, Miloš Kopečný, Zdeněk Košata, Vojtěch Záveský, Miroslav Sabadin, Marika Procházková.

Jaromír Břehový – Otylka, sobota, 8. srpna 2015, od 14:00 hod., Spolek divadelních ochotníků Petrovice.

Pierre Palmade a Christophe Duthuron - Na útěku, Divadlo Ungelt, sobota, 8. srpna 2015, od 19:30 hod., hrají: Jana Štěpánková a Zlata Adamovská.

Jak si peklo poradilo, neděle, 9. srpna 2015, od 10:00 hod., Kovářovská OPONA, Kovářov.

Božena Šimková - Sůl nad zlato, neděle, 9. srpna 2015, od 14:00 hod., Divadelní agentura Praha.

Neil Simon - Poslední ze žhavých milenců, neděle, 9. srpna 2015, od 19:30 hod., Agentura HARLEKÝN, hrají: Simona Stašová a Petr Nárožný.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace