Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Kolečkový den v Milevsku přilákal malé i velké

MILEVSKO - Ani krásné počasí nedokázalo pokazit průběh právě skončeného Kolečkového dne. V areálu Na Vinicích navzdory němu byla krásná a přátelská atmosféra, tak jak by vždy při setkání mnohdy celých rodin v přírodě a při sportu mělo být.

Snad všichni si kromě cen odnesli i pěkný pocit z příjemně stráveného času, vítězové hodnotné ceny a organizátoři zadostiučinění z dobře odvedené práce. Jim především patří poděkování za čas a úsilí, které dětem věnovali. Poděkovat se patří také všem dárcům a sponzorům, bez jejichž podpory by akci v tomto rozsahu a zajištění nebylo možno provést. Organizátor velmi potěšilo, že se letos objevili noví, na druhé straně ale někteří svým původním slibům nedostáli a dětem nic nedali. Koneckonců přehled všech mohou zájemci najít na stránkách www.cmlmilevsko.cz. Zde jsou také kompletní výsledky.

Děti, které si na místě ceny nepřevzaly, se mohou o ně telefonicky přihlásit do 30. června na telefonu 775 369 012. Všichni věříme, že se další Kolečkový den podaří připravit nejméně stejně dobře a příští rok se opět čtvrtou květnovou sobotu sejdou všichni, kterým není pohyb cizí. Tak neseďte doma a přijďte se pobavit a zasportovat si do přírody.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace