Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Maškarní bál

    sobota 29.2 14:00 - Sedlice, Sokolovna

  • Hasičský ples

    sobota 29.2 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Johny Band Písek.

Zobrazit všechny události
 

Léto plné soutěží pokračuje. Rozdáváme vstupenky do cirkusu Humberto ve Strakonicích

STRAKONICE – Do neděle 2. srpna se zdrží slavný cirkus Humberto na strakonické Ellerově ulici vedle mostu přes Otavu s novým programem „Show, která vyrazí dech“, při které má několik překvapení. Zavítejte a určitě nebudete litovat. Cirkus Humberto dostal několik ocenění o dobrou péči o zvířata.

Určitě znáte román Cirkus Humberto, který vznikl na základě skutečného cirkusu, se kterým spisovatel Eduard Bass strávil dva roky svého života. Dnes zná pojem „Humberto“ téměř každý, i díky televiznímu seriálu. Slavný cirkus s bohatou historií a pestrou současností navštěvuje města Čech, Moravy i Slezska. Jeho více než dvouhodinová show nenechá publikum v klidu.

V rámci dvouhodinového přestavení vás umělci cirkusu Humberto nenechají až na krátkou 15 minutovou přestávku vydechnout. Čeká vás drezúra somálských lvů, kterou povede Hynek navrátil junior – syn samotného ředitele cirkusu Humberto.  Dále se těšte na klauniádu, nožního žongléra Ludwiga, drezúru Královských pudlů Zdena Humberta nebo drezúry hnědých medvědů manželů Navrátilových. Jedinečný zážitek zaručí také drezúra tří afrických slonů v podání Ronalda Spindlera.

Chcete vstupenky na strakonická představení? Soutěžní otázku a podmínky soutěže hledejte v soutěžní sekci na pravé straně našeho webu.

Kdy do cirkusu ve Strakonicích?

V pátek  31.07. od 17:30 hod. 
V sobotu 01.08. od 17:30 hod. 
V neděli 02.08. od 11:00 hod. 

Vstupenky si můžete také zarezervovat na telefonním čísle 723403175.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace