Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Loni první, letos druzí. Mladší žáci HC Milevsko 2010 prožili parádní sezonu

MILEVSKO – V Jihočeské lize mladších žáků loni neměli hokejisté HC Milevsko 2010 žádnou konkurenci. Soutěž ovládli rozdílem několika tříd. Po sloučení s Plzeňským krajem letos čekali o poznání těžší konkurenci a více kvalitních zápasů. Nakonec se ale ukázalo, že na západě Čech už si většinu talentovaných hráčů z menších oddílů přetáhla Škoda Plzeň, takže Jihočechům přibyl de facto pouze jeden soupeř. Právě Plzeň soutěž vyhrála o jediný bod před druhým Milevskem. Liga byla ukončena kvůli opatřením z důvodu šíření koronaviru pět zápasů před koncem a mladé Milevšťáky trochu mrzí, že přišli o vzájemný zápas v Plzni. Ten by pro ně byl vrcholem ročníku a ještě mohli zabojovat o obhajobu. I tak si ale mohou odškrtnout další povedenou sezonu.

Úspěchu mladších žáků bude ve středečním tisku věnována celá stránka. Trenér Marek Podrabský prozradí něco o silných i slabších stránkách tohoto týmu a vyjádří se, jak vidí nadcházející ročník. Dále si pro čtenáře hráči připravili i jedno překvapení. K mikrofonu Milevských novin totiž usedli kapitán Jan Hlavín, útočník Jakub Podrabský a brankář David Koutník, aby napráskali, kdo z jejich spoluhráčů je třeba největší bordelář, komu všechno strašně trvá, nebo komu nemohou nic říct, aby se neurazil. Prozradíme, že trojka kamarádů ale pálila i do vlastních řad. Čtěte středeční tisk!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace