Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Lyžařské areály nabízejí dobré podmínky k lyžování

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme sněhové zpravodajství. Jaké panují podmínky ve skiareálech Lipno, Zadov a Monínec?

 

V největším lyžařském středisku na jihu Čech na Lipně mají lyžaři podle ředitele skiareálu Petra Duška výborné podmínky. Otevřeno je víc  než šest  kilometrů sjezdových tratí, na kterých leží dvacet až padesát centimetrů technického a přírodního sněhu. V provozu jsou kompletní přepravní zařízení včetně tří pojízdných koberců ve výukovém hřišti lišáka Foxe. Večerní lyžování včetně dětského hřiště Fox park je k dispozici každý den.

Také na Zadově se podmínky vylepšily díky technickému zasněžování. V areálu Kobyla je od dvaceti do padesáti centimetrů sněhu, na Churáňově, v areálu U Hořejšů, leží 15 až 25 centimetrů. Lyžaři si můžou, kromě pondělí, vychutnat i večerní lyžování. V provozu jsou také vleky na Nových Hutích, kde je pět až deset centimetrů sněhové pokrývky.

Lyžuje se také na Monínci, kde momentálně leží patnáct až třicet pět centimetrů sněhu. Večerní lyžování můžou zájemci využít i v tomto areálu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace