Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Milevská sportoviště už zejí prázdnotou

MILEVSKO – V návaznosti na aktuální situaci kolem koronaviru, usnesení vlády ze čtvrtka 12. března a nařízení mimořádných opatření ministerstva zdravotnictví jsou všechna sportoviště uzavřena. V pátek ráno se v Milevsku začala rozpouštět ledová plocha. Už o víkendu, kdy krásné jarní a slunečné počasí jen vyzývalo ke sportovním radovánkám, zela všechna milevská sportoviště prázdnotou. Přitom za normálních okolností by se minimálně ve sportovní hale i na zimním stadionu konaly mistrovské zápasy o body a umělá tráva by praskala ve švech – ostatně jako každý rok touto dobou, kdy se tam sjíždějí k přípravným zápasům před začátkem jara týmy všech výkonnostních úrovní z celého kraje.

Příroda a současná situace ve světě to tak ale zkrátka nechtěla a nám i samotným sportovců nezbývá než doufat, že se vše uklidní co nejdříve a hráči se zase budou moci vrátit ke svým zálibám. Do té doby se mohou udržovat jen sportováním v přírodě – třeba běháním nebo jízdou na kole.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace