Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Motoclub Milevsko rekapituloval uplynulou sezonu

JISTEBNICE – Třetí únorovou neděli proběhlo v jistebnickém kulturním domě tradiční zhodnocení sezony Motoclubu Milevsko, jenž právě letos slaví dvacáté výročí od založení. Na zhruba dvouhodinové výroční schůzi, kterou zakončila společná večeře, se nejen zhodnotila uplynulá sezona 2019 s vyzdvihnutím největších úspěchů, ale také byly prozrazeny plány na ročník 2020. V posledních dvou sezonách v regionu pořádal Motoclub jeden ze závodů endurového mistrovství republiky, letos už tomu tak z časových důvodů a zejména pracovnímu vytížení lídrů stáje nebude. V plánu je ale minimálně víkendové soustředění v domácím božetickém areálu pro všechny členy klubu a ještě předtím se závodníci Motoclubu zúčastní od pátku 28. února do neděle 1. března také soustředění na Moravě. V okolí Břeclavi je čekají zejména písčité tratě a samozřejmě také nezbytná večerní zábava ve vinných sklípcích.

Další zajímavosti přineseme ve středečních Milevských novinách. Šéf stáje Radek Bareš prozradil, kteří závodníci v uplynulém roce zaznamenali největší úspěchy, kdo Motoclub posílí pro nadcházející ročník, nebo jaké změny se chystají v božetickém motokrosovém areálu. O ten se budou nově starat dva členové klubu, kteří vystřídají časově zaneprázdněné předchůdce.

To všechno a mnohem více už ve středu na stáncích a dalších prodejních místech!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace