Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio Tones

    Čtvrtek 14.11 19:00 - Kaple sv. Maří Magdaleny, Kostelní I / 20, Jindřichův Hradec

    Koncert.

  • Ronley Teper & The Lipliners

    Čtvrtek 14.11 19:30 - Dada Club Kasper, Kostelní 73, Jindřichův Hradec

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Na házenkářské palubovce v Milevsku se sešla tuzemská elita

MILEVSKO – Po úspěšném dvoudenním turnaji mladších žaček, který se v Milevsku konal ve druhé polovině října, hostila v sobotu 9. listopadu místní sportovní hala další zajímavé házenkářské klání. Tentokrát se sešla osmičlenná atraktivní konkurence v kategorii „miníků“ – mini žáků a hrálo se systémem 6+1 každý s každým na jedenkrát 18 minut, přičemž házenkáři a házenkářky stříleli na snížené branky. Do Milevska dorazily i takové týmy jako pražská Slavia, Astra nebo Háje, dále Strakonice a dva celky z Plzně – DHC a Slavia. Domácí klub nasadil hned dvě družstva – zkušenější áčko bojovalo o nejvyšší příčky a mladší hráči béčka, kteří se házenou teprve učí, především sbírali zkušenosti.

Jak se jim nakonec vedlo, a kdo celý turnaj opanoval, přineseme ve středečních Milevských novinách. Chybět nebude ani ohlédnutí za nedávným vystoupením mladších řaček v Tachově, nebo za úspěšným zápasem milevských žen v krajském přeboru proti Budějovicím. 

Zatím si můžete prohlédnout fotogalerii ze zápasů Milevsko A – HC Háje Praha, DHC Plzeň – Milevsko B a DHC Slavia Praha – TJ Astra Praha.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace