Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Na pohárové soutěži hasičů v Milevsku excelovalo Jehnědno

MILEVSKO - V sobotu ráno si na milevském fotbalovém stadionu dalo sraz 12 ženských a 16 mužských hasičských týmů. Konalo se zde 4 kolo soutěže "O putovní pohár hasičů okresu Písek". Zároveň se soutěžilo o Putovní pohár starosty města Milevska. A bylo na co se koukat.

Některé výkony byly výborné, jiné o trochu méně. Ale bojovali všichni bez rozdílu. 

V kategorii mužů si vítězství a velký putovní pohár starosty města Milevska odvezli na jeden rok do své klubovny hasiči z Jehnědna. Malá kopie tohoto poháru, s rokem 20132, už jim tam zůstane natrvalo. Zároveň si body za první místo připsali do celkového hodnocení pohárové soutěže. A jejich čas ? 26:30 s.

Pravděpodobně proto aby se nemuselo dlouze evidovat, kde že se velký putovní pohár milevského starosty nachází, opakovala se stejná situace i v kategorii žen. Hasičky z Jehnědna zabraly a na jejich výsledný čas 30:97 soupeřky nenašly odpověď. Takže i druhý velký pohár odcestoval na rok do Jehnědna a malá kopie s rokem 2013 se tam usídlí natrvalo.

Všechny výsledky a více o celém klání, se dočtete ve středu 28. srpna v týdenících Milevské noviny a Písecké postřehy.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace