Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Od Trosek na Hruboskalsko

  středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

  Beseda.

 • Toulky za poznáním - Antarktida II.

  středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Nepomohl ani vrtulník. Policie stále hledá mladíka, který už v minulosti hrozil sebevraždou

AKTUALIZOVÁNO - 17.11.2016 15:50

STRAKONICE - Čtyřiadvacetiletý Tomáš Kotmel ze Strakonic odešel ve středu po 9. hodině po předchozí hádce s bratrem z bydliště v ulici Na Ohradě ve Strakonicích. Mobilní telefon, který má u sebe, nezvedá. V minulosti vyhrožoval sebevraždou. Policie po něm vyhlásila pátrání. Všechny včerejší pátrací akce byly neúspěšné, nepomohl ani vrtulník, který byl použit ve čtvrtek dopoledne. Policie proto znovu žádá o pomoc.

 

Desítky policistů, hasičů a strážníků při pátrací akci propátraly okolí bydliště, vodní tok řeky Otavy (v úseku Podskalí – Štěkeň), policisté provedli prověrky restauračních a lékařských zařízení a nádraží, k pátrání využili také městský rozhlas, kde informovali občany Strakonic. Muže se zatím nepodařilo nalézt. Pátrání po muži i nadále pokračuje. Policisté se obrací na širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži.

Tomáš Kotmel je štíhlé 185 cm vysoké postavy, má světle hnědé vlasy střižené nakrátko a hnědé oči. Na sobě měl oblečenou kostkovanou bundu s kapucí modročerné barvy a modré rifle.

O jakékokoliv informace o pohřešovaném muži prosí policisté neprodleně na kterékoliv policejní stanici nebo na lince 158.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • strakoňák 

  Reagovat

   

  Nalezen.

  Vloženo 17.11.2016 20:20:27

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace