Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Maškarní bál

    sobota 29.2 14:00 - Sedlice, Sokolovna

  • Hasičský ples

    sobota 29.2 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Johny Band Písek.

Zobrazit všechny události
 

Nové spojení z jihu Čech do Bavorska

JIŽNÍ ČECHY - Nové spojení mezi Prahou a bavorským Pasovem nabídne denně společnost RegioJet. Žluté autobusy začnou jezdit od pondělí 12. června a zastávky mají také v Příbrami, Strakonicích či Vimperku.

Nová linka nabídne spojení jak pro turisty do Pasova, tak pro ty, kteří například dojíždí za prací ze Strakonic do Prahy. "Linky jsou charakteristické především tím, že poprvé zamíří do míst, kam doposud autobusy RegioJet nejezdily - jako jsou důležitá turistická a regionální centra v rámci České republiky mimo krajská města," sdělil mluvčí společnosti Aleš Ondrůj.

Linka bude v Praze vyjíždět ze stanoviště Praha - Na Knížecí, v Příbrami , Strakonicích a Vimperku zastaví na autobusových nádražích. Jízdní řád je nastavený tak, aby z hlavního města autobus odjížděl v 8 hodin a do Pasova dorazí v 11.50 hodin. V opačném směru pak odjíždí v 16 hodin a do Prahy dorazí v 19.50.   

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace