Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Od rána došlo ke třem vážným nehodám motorkářů. Lidé se chystají na prodloužený víkend

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – Tropické počasí a vidina prodlouženého víkendu zřejmě láká na silnice víc motorkářů a řidičů, kteří míří na dovolené. Páteční dění na jihočeských silnicích však nepřináší pozitivní bilanci. Od dnešní půl dvanácté již došlo ke třem vážnějším střetům motorky s autem.

 

K první nehodě došlo v Českých Budějovicích na křižovatce ulic Horákové a Boreckého, další se stala na hlavním silničním tahu I/3 u Dolního Dvořiště a k zatím poslední vážnější nehodě museli přijet policisté i záchranáři do Milevska v Nádražní ulici. Ve všech případech se vážně zranil motorkář.

„V Českých Budějovicích byl zraněný motorkář odvezen do nemocnice sanitou ZZS, v dalších dvou případech musel ke zraněným motorkářům vzlétnout vrtulník letecké záchranné služby. Příčiny nehod jsou předmětem právě probíhajícího šetření policistů,“ poznamenává Miroslav Doubek, tiskový policejní mluvčí.

Již minulý víkend byl na jihočeských silnicích tragický. Začátek prázdnin si vyžádal čtyři lidské životy. Právě poslední obětí nehod se minulou neděli stal mladý motorkář u Lišova.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • zatrsakr 

    Reagovat

     

    .. proč tropické počasí ? blb zůstane blbem i při sněžení ..

    Vloženo 3.7.2015 22:48:48

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace