Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Holubářský ples

  pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

  K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

 • Ples sportovců 2020

  pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Od zítřka začnou další dvě pošty v kraji provozovat smluvní partneři

Pošta Partner funguje také v prodejně Jednoty v Hrejkovicích. , Autor: Libuše Kolářová

Pošta Partner funguje také v prodejně Jednoty v Hrejkovicích.     Autor: Libuše Kolářová

JIŽNÍ ČECHY – Celkem čtrnáct nových pošt Partner začne v celé republice fungovat ve čtvrtek 1. června. „Za uplynulý rok převedla Česká pošta na smluvní partnery celkem 149 provozoven. K letošnímu 1. červnu jich převede dalších čtrnáct. Celkem k tomuto datu bude fungovat 345 pošt Partner. Každou desátou poštu v České republice tak již provozuje smluvní partner,“ vyjmenoval tiskový mluvčí České pošty Matyáš Vitík.

 

V Jihočeském kraji jde o dvě pošty. V Borotíně na Táborsku bude poštu Partner provozovat obec, v Rychnově u Nových Hradů bude pošta fungovat v objektu podnikatele Františka Kouby, který vlastní objekt, kde pošta dosud sídlila. „A tam také pošta zůstane,“ potvrdil předseda rychnovského osadního výboru František Vaněček.

 Podle vyjádření mluvčího je pošta Partner plnohodnotnou alternativou pošty. „Rozdíl spočívá v tom, že je provozována třetí osobou, nikoli Českou poštou. Z hlediska poskytovaných základních poštovních služeb není mezi pobočkou a poštou Partner žádný rozdíl,“ dodal Matyáš Vitík. Pošta Partner poskytuje všechny základní služby, tedy příjem a výdej listovních a balíkových zásilek, příjem a výplatu poštovních poukázek, vybrané bankovní služby, výplatu důchodů, SIPO, prodej poštovních cenin a zboží, prodej kolkových známek a vybrané služby, jako jsou například on-line dobíjení předplacených SIM karet, prodej losů okamžitých loterií, prodej dálničních kupónů a volný prodej tisku.

Diskuse k článku - 8 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • pazout 

  Reagovat

   

  Za císaře pána, kterému komouši nemohli přijít na jméno, se pošty budovali a jejich mladá neschopná krev je dnes ruší.

  Vloženo 31.5.2017 18:35:39

  • nepazout 

   Reagovat

    

   Pažoute, pažoute. Vidím že o vinících máš jasno. Ale ta gramatika. Ty ostudo. Ty taky budeš produkt dnešních moderních škol.

   Vloženo 31.5.2017 18:38:30

   • Podnět a přísudek 

    Reagovat

     

    vždyť je to jedno, když jde o komouše. Jestli má komouš tvrdý....ho......., nebo měký....ho,ho?
    Smutný je opravdu co budovali-y všichni komouši, tak to dnes jejich děti kurvý. :-))))), ale dobře jim,tak! Jen je škoda, že jak říká Miloš - jim to obyčejní lidi žerou.

    Vloženo 31.5.2017 21:06:57

    • Ach jo 

     Reagovat

      

     Tahle země dopadne prachšpatně. Jestli nějaký komoušY anebo demokratY neumí rozlišit ne podnět ale podmět a přísudek. Výsledky práce zcela demokratického školství. ...Že se tohoto dožiji jsem nedoufal ani v nejčernějším snu.

     Vloženo 31.5.2017 23:16:44

     • Ach jo 

      Reagovat

       

      A to už si vůbec nedokážu představit dnešní absolventy různých ÚJAKů a podobných rádoby vzdělávacích ústavů, kdyby ten Podnět ještě použil slovo PŘEDMĚT. No to by byla teprve paráda. Milí rádoby středoškoláci. Tohle je učivo ZŠ odhaduji tak 4 třídy.

      Vloženo 31.5.2017 23:21:47

      • anonymní čtenář 

       Reagovat

        

       Stačí si přečíst dopis od kdejakého Bc. To byste teprve čubrněli.

       Vloženo 1.6.2017 05:46:10

 • hanus 

  Reagovat

   

  Čím dál "lepší". Neschopnost normalizačních inženýrů je neskutečná. Na co sáhnou to zku**í. Jediné v čem vynikají jsou podvody a krádeže. Holt byli učenlivými žáky Husákova pokryteckého a totalitního režimu.

  Vloženo 31.5.2017 18:31:42

  • Entroslav 

   Reagovat

    

   Podvody a krádeže se v pokryteckém a totalitním režimu poměrně tvrdě trestaly. Zvlášť rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví byla specialita. Kdyby dnešní pokrytci byli učenlivými žáky Husákova totalitního režimu, tak by basy nestačily a zlodějen by podstatně ubylo. Jenomže to by byl podle některých návrat k totalitě, ne k pořádku. Jaké zákony, takoví lidé, takový stát.

   Vloženo 31.5.2017 22:48:32

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace