Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Od Trosek na Hruboskalsko

  středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

  Beseda.

 • Toulky za poznáním - Antarktida II.

  středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

PŘIDÁNY NOVÉ FOTKY. Ples města Milevska zpestřila barmanská show a siloví akrobati

AKTUALIZOVÁNO - 11.2.2019 10:34

MILEVSKO - Od pátečního večera do prvních hodin soboty se návštěvníci dobře bavili na reprezentačním plese města Milevska. S myšlenkou, aby taky Milevsko mělo svůj městský ples s velkým orchestrem, přišel krátce po nástupu do funkce tehdy nový starosta Ivan Radosta. Premiérový ples města se odehrál v roce 2016 a hned první ročník měl natolik příznivou odezvu, že se zrodila nová tradice. Říká se, že televizní soutěž Star Dance učinila tanec znovu populární a dodala společenským akcím noblesu a lesk. I Milevsko tančí a na nynějším plese města si plný sál užíval taneční kroky na hudbu výborného budějovického orchestru Variant. Světové i tuzemské hity zněly v živém provedení s dechovou sekcí a s mladým zpěvákem, který bral dech, jak bravurně přezpíval nejznámější písničky Karla Gotta.

 

Kromě tance čekal na návštěvníky další pestrý program - hned tři předtančení v podání manželů Bolkových a tanečníků z kroužku Jaroslava Bolka a tanečních skupin NRG Crew a EFK, taky barmanská show Tomáše Paličky z Prahy, ověnčeného mezinárodními cenami včetně titulu vicemistra Evropy. Snímky ještě později připojíme. Nechyběl bohatý raut v režii restaurace V Klubu. 

Teď nabízíme fotorepo z vystoupení silových akrobatů Five Fellas z Písku, kteří jsou nyní v plesové sezoně doslova na roztrhání. První obdivné výkřiky zaznívají, sotva si po nástupu na parket sundají trička a odhalí svá vypracovaná těla. A pak už nadšený potlesk patří každé figuře, kterou na sále předvedou. 

Po vystoupení píseckých siláků bylo na programu ještě půlnoční losování hlavních cen tomboly - a pak už jen vír tance až do druhé ranní. 

Další sérii fotografií pořídily objektivem Martina Kortanová a Mirka Bardová z domu kultury, děkujeme. 

Diskuse k článku - 29 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2 3  | Starší příspěvky »
 • Bohumil Stejskal 

  Reagovat

   

  To jste ještě nepochopili, že Milevsko je aspoň dle Mileváků druhý největší a hlavní město po Praze? Když v Praze mají ples, musí ho mít taky, ale tak nějak po milevským, když mají hokejisty, musí hrát druhou ligu, i když na to nemají ani rozpočet, ani hráče - aspoň dle těch rozumbradů, co pamatují fabriku v dobách největší slávy, krajský přebor je přece degradace, když mají jinde bazén, musí být taky. Tak ještě ten terminál u vlakáče, kde jezdí 15 lidí a metro, to taky stojí za zvážení.

  Vloženo 12.2.2019 10:52:19

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Přispěvěk byl skryt administrátorem, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků!

  Vloženo 12.2.2019 08:53:01

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  na kvalitu plesu si tu nikdo nestěžuje holky

  Vloženo 9.2.2019 18:46:49

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   No a zadara nic není, to je snad jasný. Není divný, že se tu nerozebírá ples města v Písku, ve Strakonicích, v Krumlově, v Bechyni, v Prachaticích a já nevímkde ještě?

   Vloženo 9.2.2019 18:48:03

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    co vám pořád vadí holky, nějaký podrážděný, hlavně slušně

    Vloženo 9.2.2019 18:54:26

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Proč by se u článku "Ples města Milevska zpestřila barmanská show a siloví akrobati" rozebíral ples města v Písku, ve Strakonicích, v Krumlově, v Bechyni, v Prachaticích?

    Vloženo 9.2.2019 19:06:23

 • Eva 

  Reagovat

   

  Já souhlasím s tím, že co jinýho bysme od kulturáku chtěli než aby mimo jiné jednou do roka udělal kvalitní ples. Za mě spokojenost.

  Vloženo 9.2.2019 18:34:59

 • REINIŠ Karel 

  Reagovat

   

  Dle Vašich , né všech názorů , opravdu plesům rozumíte - malá rekapitulace : Hudba + kulturní vsuvky 45.000,- OSA a nebo i Integram 2500,- raut , aby něco znamenal cca na osobu 300,.- Kč. sál + režijní náklady / pořadatelé / trhači vstupenek , voda + toal.papír jde asi za DK, odvod , poplatek z tomboly 2000,- , Tombola od sponzorů 0, a mohl bych pokračovat , vychází mi , nákladově 110.000,- Kč. A světe div se ...

  Vloženo 9.2.2019 13:38:17

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Pan Karel má pravdu. Je to realita. Ale Milevsko si to může dovolit, peněz je dost, i když klesá počet obyvatel.

   Vloženo 9.2.2019 14:24:55

« Novější příspěvky 1 2 3  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace