Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Posilnil se alkoholem, udělal díru v plotě a šel pro lup. Stála krádež za to?

JINDŘICHŮV HRADEC – Pro netradiční lup se vydal zloděj v Jindřichově Hradci, ovšem dlouho se z něj neradoval. Ke krádeži došlo v neděli 16. února v jednu hodinu v noci a dopustil se jí muž posilněný alkoholem. U jednoho z obchodních domů rozpletl u venkovního oplocení otvor o rozměru 50x40 centimetrů, kterým následně prolezl a zároveň jej poškodil.  Poté z nákladové rampy prodejny odcizil celkem 12 kusů přepravních beden na lahvová piva včetně 240 kusů prázdných skleněných lahví od piva různých značek. Poškozené firmě tímto způsobil škodu přesahující lehce tři tisíce korun.

 

„Jindřichohradečtí policisté ještě téhož dne ve 12.50 hodin podezřelého muže zadrželi a  umístili jej do policejní cely. Ten si po vystřízlivění následující den převzal sdělení podezření  pro přečin krádeže. Policisté u něj též zajistili finanční hotovost ve výši 910 korun. Následně  byl ze zadržení propuštěn a nyní je trestně stíhán na svobodě," upřesnila policejní mluvčí Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace