Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Prachatičtí kriminalisté pátrají po dvou hledaných mužích

PRACHATICE – Po dvou mužích pátrají prachatičtí kriminalisté, a to už delší dobu. Jde o devětatřicetiletého muže z Černošic (okres Praha – Západ), jenž je hledaný pro podezření ze spáchání přečinu. V místě trvalého bydliště se již několik let nezdržuje a jeho současný pobyt není znám. „Hledaný muž je zdánlivého stáří 35 let, výšky 175 centimetrů, střední postavy, má hnědé oči a krátké hnědočerné vlasy,“ upřesnila policejní mluvčí Martina Joklová.

 

Dalším hledaným je jedenatřicetiletý muž z Prachaticka, který je rovněž podezřelý ze spáchání přečinu. Ten je zdánlivého stáří 30 let, výšky 170 – 180 centimetrů, střední postavy, má hnědé oči a černé krátké vlasy. Také on se v místě trvalého bydliště již několik let nezdržuje a jeho současný pobyt není znám. „Informace o hledaných mužích přijme kterákoliv policejní služebna nebo je možno volat na linku 158 či přímo prachatickým kriminalistům na telefonní číslo 974 236 446," dodala mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace