Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Triatlon v Blatné, startuje tuto sobotu už podeváté

AKTUALIZOVÁNO - 31.7.2015 17:42

BLATNÁ - V sobotu 1. srpna, úderem druhé hodiny odpolední, odstartuje na břehu rybníka Pustý, nedaleko centra Blatné, už devátý ročník Blatenského triatlonu.

Pořadatelé opět připravili trať, která svým profilem umožňuje vyzkoušet si tuto sportovní trojkombinaci nejen specialistům, ale i zájemcům z řad méně trénované veřejnosti.

750 metrů dlouhá plavecká část v rybníku Pustý nedaleko centra města, dvacetikilometrový cyklistický okruh uzavřený pro silniční dopravu a pětikilometrová běžecká část vedená převážně rozlehlým parkem zámku Blatná. Příjemné prostředí pro diváky i závodníky a pohodová atmosféra jsou každý rok samozřejmostí a tak neváhejte a doražte V sobotu 1. 8. do Blatné na triatlon.

Start závodu je naplánován na 14. hodinu, přihlašovat se můžete od 12:00 do 13:15 hodin v hospodě U Datla, startovné je 200 korun, občerstvení během i po závodu zajištěno.

Zúčastnit se může každý starší 16ti let, muž i žena, závod je součástí Jihočeského poháru v triatlonu a řídí se jeho pravidly, která můžete najít na www.triatlon-jih.cz. Nejdůležitějším pravidlem je povinnost použít přilbu při cyklistiské části závodu.

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace