Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

V Bernarticích se představila písecká ligová mládež

BERNARTICE – Netradičně na fotbalovém hřišti v Bernarticích, kde našli své dočasné útočiště, zakončili žáci FC Písek U15 a U14 letošní ligovou sezonu. Na jejich domácí půdě v okresním městě totiž bylo plno – hrál tam jak dospělý třetiligový A tým, tak jeho krajská rezerva. Dobrých vztahů s bernartickým Bivojem, za který dříve hrál a později ho také trénoval, proto využil šéftrenér mládeže FC Písek Karel Syrovátka. Jeho svěřenci tedy v bernartickém azylu zakončili boje v sestupové skupině, ze které jim však pád o soutěž níž díky statusu akademie nehrozil. V jarní části navíc předváděli sebevědomé výkony a pravidelně vyhrávali, což potvrdili také před dokopnou v Bernarticích. Patnáctka nad Karlovými Vary zvítězila 5:0 a čtrnáctka 4:0.

U15: FC Písek – 1. FC Karlovy Vary 5:0 (1:0). Branky: 51., 54. a 62. Řezáč, 27. Kulík, 44. Koloušek.

U14: FC Písek – 1. FC Karlovy Vary 4:0 (1:0). Branky: 47. a 64. Kašpírek, 3. F. Hadáček, 66. Gornický.

Více zajímavostí o azylu v Bernarticích přineseme ve středečních novinách, o svých vazbách na bernartický fotbal promluví trenér FC Písek Karel Syrovátka. Milevské noviny nezapomenou ani na šestici hráčů z milevského regionu, kteří v současné době hájí barvy ligového Písku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace