Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

V Milevsku dnes odstartoval dvoudenní florbalový Dragon cup

MILEVSKO – Na třech hracích plochách dnes odstartoval velký dvoudenní florbalový turnaj Dragon cup. Místní oddíl FBC Došwich Milevsko si naplánoval klání přípravek, elévů a mladších žáků, kteří odehráli své sobotní zápasy na provizorním hřišti na zimním stadionu. Nedělní bitvy už sehrají klasicky ve sportovní hale, kde se dnes proháněli dopoledne přípravkáři a odpoledne elévové. Turnaj se může pochlubit velkým zájmem oddílů – dorazil i dívčí tým mladších žaček z pražského Herbadentu, nebo mladí elévové ze Sparty Praha, kteří svůj turnaj ovládli bez ztráty kytičky. Za celou soutěž inkasovali jen deset branek, polovinu z nich navíc až v závěrečném utkání proti Pelhřimovu (7:5), které už z hlediska celkového prvenství nic neřešilo.

Mnoho zajímavostí přineseme ve středečních novinách. Vyzpovídali jsme také trenéry obou pražských celků, kteří prozradí, jak se jim ve městě vzduchotechniky líbí, a co říkají na samotný Dragon cup.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace