Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kambodža

    Úterý 25.2 19:00 - Hrad Strakonice - Rytířský sál

    Přednáška cestovatele Dalibora Kalčíka.

  • Třídní koncert ZUŠ

    Úterý 25.2 16:30 - ZUŠ, Vimperk

    Koncert nástrojů: trubka, zobcová flétna, EKN.

Zobrazit všechny události
 

Získejte vstupenky na Evu Pilarovou a další krásná vystoupení. Začíná Hostínské divadelní léto

HOSTÍN U KOVÁŘOVA – Od čtvrtka 6. do neděle 9. srpna se bude konat už popáté tradiční divadelní přehlídka s názvem Hostínské divadelní léto. Místem jako stvořeným pro uměleckou tvorbu je Hostín u Kovářova.

Program pátého ročníku Hostínského divadelního léta:

Koncert Evy Pilarové – čtvrtek, 6. srpna od 19:30 hodin

Viktorie Hradská - COMMEDIA FINITA, pátek, 7. srpna 2015, od 14:00 hodin, Divadlo na Vísce Hořovice, hrají: Kateřina Hasmanová,  Helena Kreisingerová.

Ray Cooney - Rodina je základ státu, Agentura Mithea, pátek, 7. srpna 2015, od 19:30 hodin, hrají: Miroslav Etzler, Vanda Hybnerová, Petr Motloch, Sabina Laurinová, Richard Trsťan, Miloš Kopečný, Zdeněk Košata, Vojtěch Záveský, Miroslav Sabadin, Marika Procházková.

Jaromír Břehový – Otylka, sobota, 8. srpna 2015, od 14:00 hodin, Spolek divadelních ochotníků Petrovice.

Pierre Palmade a Christophe Duthuron - Na útěku, Divadlo Ungelt, sobota, 8. srpna 2015, od 19:30 hod, hrají: Jana Štěpánková a Zlata Adamovská.

Jak si peklo poradilo, neděle, 9. srpna 2015, od 10:00 hodin, Kovářovská OPONA, Kovářov.

Božena Šimková - Sůl nad zlato, neděle, 9. srpna 2015, od 14:00 hodin, Divadelní agentura Praha.

Neil Simon - Poslední ze žhavých milenců, neděle, 9. srpna 2015, od 19:30 hodin, Agentura HARLEKÝN, hrají: Simona Stašová a Petr Nárožný.

 

Ve spolupráci s Hostínským divadelním létem jsme pro vás připravili soutěž o bezvadné ceny. Chcete vidět naživo Evu Pilarovou, Vandu Hybnerovou, Sabinu Laurinovou, Miroslava Etzlera, Petra Nárožného nebo Zlatu Adamovskou? Soutěžte s námi o vstupenky na několik představení Divadelní přehlídky. Soutěžní otázku a podmínky soutěže hledejte ve všech tištěných novinách a v soutěžní sekci na pravé straně našeho webu. Hodně štěstí v soutěži!

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace