Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Milevsko na Bartolomějské posvícení plichtilo s Protivínem

MILEVSKO – Oboustranně velmi kvalitní první poločas a trochu chudší podívanou ve druhé půli sledovala velmi pěkná návštěva v Milevsku, kam dorazil ke svátečnímu utkání dvou dosud neporažených celků Protivín. Loni Protivín na Bartolomějské posvícení v Milevsku zvítězil 3:1, tuto neděli se oba týmy rozešly smírně 1:1 a drží si v novém ročníku neporazitelnost. Zejména v první půli bylo patrné, že zastihl oba celky úvod sezony v dobré formě – šance se střídaly na obou stranách a hrál se atraktivní fotbal ve vysokém tempu. První gól vstřelil Protivín, domácí vzduchotechnici byli trochu opařeni, ale ještě do přestávky zaslouženě vyrovnali. Po změně stran už kvalita hry lehce opadla. Domácí měli platonickou převahu, častěji drželi míč, ale do vážné šance už se nedostali. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů.

FC ZVVZ Milevsko – FK Protivín 1:1 (1:1). Branky: 38. Sedlák – 22. Rothbauer. Rozhodčí: Eibl – Koranda, Šafránek. DFA: Jiří Pečenka. ŽK: 1–3 (Petr – Prášil, Vojík, R. Vojta). Přihlíželo 160 diváků.

Více ve středečních novinách. Zápas zhodnotí oba trenéři a střelec jediné domácí branky Lukáš Sedlák.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace