Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Milevští starší dorostenci prohráli, přesto mohou slavit záchranu

MILEVSKO – Úleva je na místě! Fotbalisté staršího dorostu FC ZVVZ Milevsko vstoupili do důležitého utkání předposledního kola letošní sezony proti Strakonicím aktivně a Kutilem se dostali do zaslouženého vedení, ale pak nezvládli závěr první půle. Během necelých dvanácti minut inkasovali tři góly a po přestávce měli co dohánět. Svěřenci kouče Doubka se nevzdávali a svého soupeře zatlačili, ale neproměnili ani ty největší šance – Starý hlavičkoval do břevna a Vu Quang vyprášil rukavice strakonického brankáře Provazníka. Milevští tak prohráli 1:3, ale nahrály jim ostatní výsledky tohoto kola, které určily, že vzduchotechnici zůstanou v dorosteneckých krajských přeborech i pro příští sezonu.

• Starší dorost: FC ZVVZ Milevsko – FK Junior Strakonice 1:3 (1:3). Branky: 22. Kutil – 33. Bálek, 42. Beran, 44. Kostka (pen.).

Ve fotogalerii naleznete snímky z utkání staršího i mladšího dorostu, který Strakonice porazil 1:0. Ve středečních novinách pak nabídneme i zhodnocení všech trenérů – Františka Doubka (milevský starší dorost), Karla Sládka (strakonický starší dorost), Radka Fialy (milevský mladší dorost) a Martina Červinky (strakonický mladší dorost).

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • fotbal 

  Reagovat

   

  Můži asi spadnou. Teď dorost, skoro spadl. Co se to děje?

  Vloženo 13.6.2016 07:27:38

 • V Milevsku 

  Reagovat

   

  to jde se sportem z kopce. Je to škoda, ale bez peněz, do vyšší soutěže nelez.

  Vloženo 13.6.2016 06:38:23

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace