Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Mise splněna. Čimelice se zachránily výhrou nad Veselím

ČIMELICE – Stačil poločas a bylo hotovo. Fotbalisté Čimelic v sobotu dopoledne vlétli na trápící se Veselí nad Lužnicí jako uragán a po 33 minutách vedli 3:0, prosadili se dvakrát Rambous a jednou Šťastný. Po přestávce se ale projevila horší tréninková morálka Čimelických, kteří navíc za komfortního stavu lehce polevili. Naopak Veselí se nevzdávalo, místy bylo i lepší, ale nakonec se zmohlo jen na čestný úspěch v 84. minutě, kdy ze standardní situace upravil výsledek krásnou ranou přes zeď Fisher. Po povinném zisku tří bodů už Čimelickým zbývalo jen čekat na výsledky odpoledního programu krajského přeboru. A protože sestupem ohrožené týmy Dražic i Sedlice prohrály, bylo hotovo. Svěřenci trenéra Růžičky mohou jet k poslednímu zápasu sezony do Oseku bez obav, účast v nejvyšší krajské soutěži pro příští ročník uhájili s jednokolovým předstihem.

SK SIKO Čimelice – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 3:1 (3:0). Branky: 5. a 27. Rambous, 33. Šťastný – 84. Fisher. Rozhodčí: Reisner – Vican, Eibl. DFA: Miroslav Tupý. ŽK: 4–0 (R. Převrátil, Martin Němec, Rambous, Čadek). Přihlíželo 50 diváků.

Více zajímavostí přineseme ve středečních novinách. Zápas zhodnotí trenér Jan Růžička i dvougólový střelec Tomáš Rambous, který prozradí, jak se mu hrálo na nezvyklém postu útočníka, nebo co říkal na povedený nástup svého týmu. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace