Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Mistrovství republiky v atletice startuje v Táboře již dnes

TÁBOR - Třídenní MČR v atletice (17. – 19. června) začíná už dnes odpoledne. Svou premiéru si na Žižkově náměstí odbyde úvodní disciplína, kterou je vrh koulí mužů. První bitvy tak můžete sledovat od 17 hodin. Tribuny pro diváky jsou připraveny už od včerejška, jak si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

 

„V rámci mistrovství republiky jde o unikátní záležitost. Koule v centru dění, to tu ještě nebylo. Pro všechny koulaře je to něco nového. Věřím, že skvělá atmosféra je vyhecuje k výborným výsledkům. Kvalita v nich opravdu je, vždyť standardně vrhají přes 20 metrů! Právě proto se na kouli těším nejvíc. Věřím v perfektní výkony také v dalším víkendovém průběhu,“ uvedl ředitel Českého atletického svazu Tomáš Janků před startem mistrovství.

Někdejší hvězda výškařského sektoru zavzpomínala také na své působení v Táboře v roli závodníka: „Vždycky jsem tu rád závodil a do Tábora se těšil. Jako kluk jsem se zastavoval i jako vodák,“ zmínil Janků.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace