• Zdravotní pojišťovna MV ČR

Úterý 12.11 13:00 až 16:00 - Milevsko, KD

Mobilní pracoviště.

Mladí kohouti čekají na výhru v extralize i po desátém utkání

Táborský obránce Lukáš Krch (vlevo) v souboji s mladoboleslavským soupeřem. Kohouti podlehli doma 1:3 a v důležité chvíli inkasovali druhý gól i při vlastní přesilovce. Soupeř přestřílel Táborské pětinásobně. , Autor: Josef Janda

Táborský obránce Lukáš Krch (vlevo) v souboji s mladoboleslavským soupeřem. Kohouti podlehli doma 1:3 a v důležité chvíli inkasovali druhý gól i při vlastní přesilovce. Soupeř přestřílel Táborské pětinásobně.     Autor: Josef Janda

TÁBOR - Náročnost extraligy dorostu si vedení HC Tábor uvědomovalo po odchodu hlavních opor mužstva už před sezonou a mladí kohouti hledají recept na vítězství stále marně. V minulém týdnu si připsali další dvě domácí porážky s Mladou Boleslaví a Jihlavou. Po deseti odehraných zápasech tak mají na svém kontě pouze dva body za dvě prohry v prodloužení a jsou poslední. Dalších osm utkání Táborští čistě prohráli. Tým má v dosavadním průběhu sezony při skóre 10:53 průměr jedné vstřelené branky na zápas.

Nejblíže byli kohouti vítězství ve čtvrtém utkání sezony na ledě Techniky Brno, kde vedli dokonce 2:0. Soupeř však v polovině zápasu bleskově snížil a vedení 2:1 drželi Táborští až do 53. minuty, kdy Technika po Chábově faulu z přesilovky srovnala. Kohouti pak padli 3:2 na začátku druhé minuty prodloužení.

Dosavadní výsledky extraligových dorostenců HC Tábor
Jihlava – Tábor 2:1, Tábor – Pardubice 0:12, České Budějovice – Tábor 2:1p, Technika Brno – Tábor 3:2p, Tábor – Hradec Králové 2:8, Slavia Praha – Tábor 8:0, Tábor – Liberec 0:6, Havlíčkův Brod – Tábor 3:1, Tábor – Mladá Boleslav 1:3, Tábor – Jihlava 2:6.

Fotogalerie je ze souboje s Mladou Boleslaví.