Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Hypnotizér Jakub Kroulík

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

 • Mentalista

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Mladík, který zabil vodním skútrem dívku na Orlíku, poslal matce tisíc korun složenkou

AKTUALIZOVÁNO - 24.4.2019 08:22

ORLÍK NAD VLTAVOU - Christoph Steinert z Prahy, který byl odsouzen k tříleté podmínce a finanční náhradě rodičům za zabití 18 leté Simony Jarolímkové v červenci 2016 po nárazu vodním skútrem do pramice na Orlické přehradě, až do letošního dubna neposlal matce dívky ani korunu. Soud viníkovi nehody uložil uhradit matce Šárce Jarolímkové 800 tisíc a otci dívky 600 tisíc korun.

 

Po urgencích úhrady nakonec podal advokát Šárky Jarolímkové návrh na exekuci. "Teprve to zřejmě s tím klukem pohnulo. Poslal mi 2. dubna složenkou tisíc korun a to mě znovu srazilo na dno. Považuji to za naprosto arogantní výsměch," uvedla matka mrtvé dívky, která se obrátila na redakci. "Nikdy se s tím nevyrovnám a chci, aby lidé věděli, jak se ten kluk staví k našemu neštěstí," dodala. Christophu Steinertovi i omluva trvala velmi dlouho a nakonec rodičům sdělil, že 10. červenec pro něj bude do konce života nejsmutnější den. On 10. července 2016 slavil divokou jízdou na vodním skútru devatenácté narozeniny, osmnáctiletou dívku, která byla na pramici s přítelem, o život připravil.

Šárka Jarolímková tisícikorunu zaslanou složenkou z Prahy nebude na radu svého advokáta vyzvedávat, protože už je v běhu exekuce na Christopha Steinerta.

 

Diskuse k článku - 10 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Zabil, ublížil, nerespektoval pravidla lodní dopravy, tak musí nést odpovídající trest jako každý jiný vrah. Takhle to vypadá, že byl soudce uplacen, aby klučík nešel sedět.

  Vloženo 28.4.2019 08:53:42

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Konkrétně tento soudce má za sebou pár hodně zvláštních rozsudků. Divím se, že ho rovnou neosvobodil jako syna bývalé písecké místostarostky, když zabil starou paní autem na přechodu.

   Vloženo 28.4.2019 10:11:49

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Oko za oko,zub za zub to je v každém krváků v tv.

  Vloženo 24.4.2019 15:24:32

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Předpokládám, že není z čeho brát. Kluk v jeho letech asi moc majetku ani příjmů nemá - jestli něco měl, tak teď už ne. Exekuce tedy teď nic nevyřeší. Pomohl by nepodmíněný trest, šoupnout na chvíli do chládku na vybouření ega, hormonů a přehodnocení ceny života.

  Vloženo 24.4.2019 15:14:40

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Nesouhlasím, být v exekuci vám velice znepříjemní život. Prakticky se normálně žít nedá, každý legální příjem vám zabaví, zůstane vám jenom nějaké minimum. Začínat život ve devatenácti letech s takovou zátěží bude pro něho problém. Když ho dají do basy, tak toho asi probere, ale rodina pozůstalích z toho nic moc mít nebude.
   Já bych mu dal oboje, neplatí ať jde tedy sedět a exekuce k tomu.

   Vloženo 24.4.2019 23:07:26

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    naopak trest je moc mírný, mladí zdraví lidé mají pracovat fyzicky nikoli se flákat po barech a jezdit v drahých autech.

    Vloženo 25.4.2019 07:39:47

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Souhlasím s Vámi, ale asi hned tak k takovému "zemětřesení" nedojde a obyčejní lidé budou i nadále výsměchem pro "vrchnost".

  Vloženo 24.4.2019 14:19:30

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Jo jo, zákony jsou tvořené na ruku lumpům, proto je potřeby vyměnit jejich tvůrce.

  Vloženo 24.4.2019 14:02:16

  • Entroslav 

   Reagovat

    

   A kdo to udělá, když je zde převážná část občanů /voličů/ spokojená s tím, co teď je a s tím co mají. Když chce někdo něco změnit, okamžitě dostane nálepku populista, příp. ti radikálnější nálepku extrémista. Jakákoliv snaha je marná a jde bez podpory "zdola" do ztracena. Panuje zde tedy takový stav, který většině občanů nejspíš vyhovuje. Tak co měnit, že? :-(

   Vloženo 24.4.2019 16:30:12

   • Juhyčvumčorr 

    Reagovat

     

    Dá něco změnit? Takovou skutečnost oligarchové/nadnárodní korporace, jež jsou hybatelé vším, pos(r)anci počínaje, uklízečkami konče, nikdy nepřipustí. A EU je na tomto postavena. Holt jsme kolonií, tak se od nás čeká hrbení a svižná práce za mrzký peníz, na bobtnání jejich majetků. To si ohlídají, právně i silou.

    Vloženo 24.4.2019 16:41:29

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace