Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hospodský kvíz

    středa 29.1 19:00 - Písek, Country hospůdka U šesti strun

  • Lady Oskar

    středa 29.1 19:00 - Strakonice, MěKS

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Mladší žáci podali jeden z nejslabších výkonů, přesto vyhráli

MILEVSKO – Pouze družstvo mladších žáků HC Milevsko 2010 mělo uplynulou sobotu možnost navázat na poslední vítězství z Třemošné. Starší žáci zápas proti Klatovům odehrají na žádost hostí až ve čtvrtek 12. prosince od 17.15 hodin. Svěřenci trenéra Marka Podrabského nakonec splnili povinnost a zvítězili 6:3, ale na body se natrápili více, než možná očekávali. Rozhodující náskok si Milevšťáci vytvořili až v úvodu třetí části, kdy odskočili na rozdíl tří branek. Klatovští už zápas nezdramatizovali ani při závěrečné power play, ke které sáhli necelé dvě minuty před poslední sirénou. Po ní se tak radovali milevští mladší žáci, byť si sami moc dobře uvědomovali, že s podobným výkonem by na kvalitnější celky soutěže asi nestačili. Přesto se nadále pohybují v horních patrech Plzeňsko-jihočeské ligy mladších žáků a atakují medailové příčky.

Mladší žáci – sobota 7. prosince
HC Milevsko 2010 – HC Klatovy 6:3 (2:0, 1:2, 3:1). Branky a nahrávky: 3. Hlavín (J. Podrabský), 20. M. Bouška (Kořánek), 31. J. Podrabský (A. Suchan), 41. J. Podrabský (Hlavín, M. Bejšák), 44. V. Kolář (J. Podrabský), 58. Hlavín (J. Podrabský, Š. Céza) – 23. Bradáč (Denk, J. Kolář), 33. Vestfál (J. Kolář), 47. Denk.

Sestava Milevska: Koutník (A. Podrabský) – Hlavín, M. Bejšák, Vrzal, Š. Céza, Miadok – M. Kořánek, Barda, A. Suchan, J. Podrabský, Mošovský, M. Bouška, V. Kolář.

V neděli 15. prosince už se doma představí oba žákovské týmy proti Rokycanům. Mladší hrají od 11.45 a starší od 13.45 hodin.

Ve středečních Milevských novinách přineseme hodnocení nepříliš spokojeného asistenta trenéra Jiřího Fořta a také krátký rozhovor s dvanáctiletým obráncem Šimonem Cézou. I on si všiml, že jeho tým nehrál moc dobře. Čtěte středeční tisk!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace