Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Madam Colombová zasahuje

    neděle 29.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Mladý řidič přejel kamaráda, kterého vezl na kapotě

 Autor: Archiv Policie ČR

    Autor: Archiv Policie ČR

TŘÍSOV - V neděli kolem půl čtvrté ráno se stala vážná nehoda mezi Plešovicemi a Třísovem na Českokrumlovsku. Devatenáctiletý mladík řídil Peugeot 207 po místní komunikaci podél železniční trati. Uvnitř vozidla sedělo deset mladých lidí a na přední kapotě se držel jejich 21 letý vrstevník. Celkem tedy vozidlo přepravovalo 11 cestujících!

 

Při jízdě řidič prudce přibrzdil, mladík z přední kapoty spadl před vozidlo a to ho přejelo. Došlo k těžkému zranění mladíka, který byl transportován do nemocnice.

Dopravní policisté při vyšetřování vyzvali řidiče, aby se podrobil testu na zjištění alkoholu v dechu přístrojem Dräger, výsledek prvního měření vykázal více na 0,9 promile. Vzhledem k delší prodlevě od doby nehody a měření alkoholu, byl řidič vyzván, aby se podrobil odběru biologického materiálu k přesnému určení množství návykové látky, tomu vyhověl.

Případ byl předán do vyšetřování kriminalistů, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace