Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Oldřích Janota

    pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

    Koncert.

  • Setkání seniorů

    pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Zobrazit všechny události
 

Modrá hvězda s Václavem Markem v rozhlase

Blue Star , Autor: ČRO

Blue Star     Autor: ČRO

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Starý dobrý jazz a swing převážně českých autorů z 30. a 40. let minulého století ožije ve čtvrtek 24. října od 19 hodin ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Postará se o to akordeonista a kapelník Václav Marek se svým malým orchestrem Blue Star neboli Modrá hvězda, jehož součástí je dívčí vokální trio.

Vstup na koncert Václava Marka and his Blue Star ve Studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice je volný, místenky budou k vyzvednutí v rozhlasové recepci hodinu před začátkem koncertu. Kapacita sálu je omezena.

Blue Star už více než desetiletí patří k elitě české swingové revivalové scény společně s Melody Makers Ondřeje Havelky a The Swings. Má za sebou tři vydařená alba, spoustu koncertů doma i v zahraničí i spolupráci s populárními osobnostmi Jiřím Suchým, Jitkou Molavcovou, Alešem Cibulkou a řadou dalších.

Záznam koncertu budeme vysílat na státní svátek v pondělí 28. října.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace