banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Milevské léto - Rightnow a Maddie

  Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

  Koncert.

 • Promítání filmu Obr

  Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

  Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Motor vyzkouší kanadského centra Cody Bradleyho

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Jak už bylo dříve avizováno, Motor se rozhodl jít zejména v případě zahraničních hráčů, u nichž není jisté, jak do kádru zapadnou, cestou takzvaných try-outů – zkušebních kontraktů. Varováním byl třeba loňský případ kanadského střelce Timothy Crowdera, který nenaplnil očekávání vedení, a proto byl ještě v průběhu sezony propuštěn. První zahraniční akvizicí, která se během přípravy formou try-outu pokusí získat platnou smlouvu na delší časový horizont, se dnes stal kanadský centr Cody Bradley. Syn bývalého slavného hráče Tampy Bay Lightning Briana Bradleyho přichází na jih Čech na přání nového hlavního trenéra Václava Prospala, který už jej vedení klubu doporučoval, když ještě sám působil v zámoří.


Čtyřiadvacetiletý Kanaďan prošel univerzitním hokejem, zahrál si v Německu, Číně, kde působil na farmě Kunlunu hrajícího Kontinentální hokejovou ligu, a naposledy ve slovenské Nitře.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Jenda 

  Reagovat

   

  jojo Venca má kontakty. Uvidíme jakou bude mít ruku ... jestli štastnou či nikoli.

  Vloženo 8.6.2018 11:12:08

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace