Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kambodža

    Úterý 25.2 19:00 - Hrad Strakonice - Rytířský sál

    Přednáška cestovatele Dalibora Kalčíka.

  • Třídní koncert ZUŠ

    Úterý 25.2 16:30 - ZUŠ, Vimperk

    Koncert nástrojů: trubka, zobcová flétna, EKN.

Zobrazit všechny události
 

Muž hrozil sebevraždou. Pátrací akce měla šťastný konec

TŘEBOŇ - V sobotu 5. prosince, kolem čtvrté odpoledne, policii na tísňové lince 158 oznámila žena, že jí telefonoval syn, který se nachází v lese u Lužnice na Třeboňsku a chce spáchat sebevraždu.

Protože mobilní telefon muže byl nedostupný a nešlo se mu dovolat, začali třeboňští policisté prověřovat všechny možné kontakty a objíždět samoty, hájovny a usedlosti v určené lokalitě. Na místo byl přivolán i služební pes. Muže se už v sobotu nepodařilo najít a proto byla v 10 hodin dopoledne v neděli 6. prosince, zahájena rozsáhlá pátrací akce, do které se zapojili doprvní policisté, kynologové se služebními psy, 11 policistů z obvodního oddělení Třeboň a čtyřicítka hasičů z SDH Lomnice nad Lužnicí, SDH Lužnice, SDH Klec a profesionálové z Jindřichova Hradce.

Zhruba po dvou hodinách pátrání, byl pohřešovaný vypátrán na posedu živý a bez zranění. Protože uvedl, že spolykal větší množství prášků, byl záchrankou převezen do nemocnice k dalšímu ošetření.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace