Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Seniorský večer - Milevská čtyřka

    Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

    Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

  • Miroslav Donutil - Cestou necestou

    Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Muž se podřízl u Mlýnské stoky. Strážníci zastavovali krvácení

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V neděli 29. dubna krátce před jedenáctou hodinou večer vyjížděla hlídka městské policie k podnapilém muži, který se měl podle ohlášení potácet v parku v blízkosti Mlýnské stoky. Strážníci po příjezdu nalezli ležícího muže, který silně krvácel ze zranění na pravé ruce. Krvácení bylo způsobené několika řeznými ranami. Podnapilý muž strážníkům řekl, že chce ukončit svůj život kvůli vážným osobním problémům. Strážníci okamžitě muži poskytli první pomoc a zastavili krvácení. Muž byl při vědomí a podrobil se orientační dechové zkoušce na alkohol s výsledkem 2,41 promile.

Strážníci mezitím přivolali zdravotnickou záchrannou službu a hlídku Policie ČR. Zraněný muž byl převezen k ošetření do českobudějovické nemocnice.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace